Маска для обличчя з желатином і активованим вугіллям від чорних точок

Неприємність у вигляді чорних точок на шкірі обличчя досить поширена. В основному страждають власниці жирного та змішаного типу шкіри, на якій пори добре видно. Поява їх обумовлена інтенсивним виробленням шкірного сала, воно спресовується на поверхні шкіри, обвітрюється, плюс декоративна косметика – пори забиваються і, як результат, з’являються чорні точки. Впоратися з цією проблемою вам допоможе маска для обличчя з желатином і активованим вугіллям від чорних точок.

Що знадобиться

Готуватися так звана “чорна маска” на основі харчового желатину, який використовується в кулінарії. Розтоплений желатин добре наноситься на шкіру, швидко схоплюється й сприяє видаленню бруду. Активоване вугілля є прекрасним абсорбентом, який регулює вироблення шкірного сала.

Вам знадобляться наступні інгредієнти:

  • желатин – 2 ч.л.;
  • активоване вугілля – 1 пігулка;
  • молоко – 2 ч.л.;
  • лимонний сік – 1 ч.л.;
  • ефірна олія апельсина – 3-4 краплі.

4-1-1-9194700

Приготування

Харчовий желатин покласти в чашку.

Активоване вугілля розім’яти в ступці, покласти до желатину.

6-2-2732052

Наступний інгредієнт: тепле молоко, воно добре очищає шкіру, пом’якшує її.

Все перемішайте.

Тепер додайте лимонний сік.

Усі компоненти перемішайте.

10-1-7228745

Помістіть чашку з маскою для розчинення желатину на водяну лазню.

11-9660413

Коли основний інгредієнт розчиниться повністю – зніміть миску з водяної лазні, додайте апельсинову олію, перемішайте. Почекайте доки  охолоне.

13-1-6332200

Як використати

Перевірте температуру, нанісши невелику кількість суміші на зап’ясток. Якщо засіб комфортної для вас температури – нанесіть його на обличчя, заздалегідь очистивши.

Потримайте 15 хвилин, потім акуратно зніміть одним пластом.

Курс від 8 до 10 процедур, які робляться через два дні.

1-3-1-2687227

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.