Ванна з ефірними оліями

Ефірним оліям можна знайти безліч різних застосувань. Їх використовують для виготовлення ароматичних сумішей, духів, в ароматерапії. А ще можна скористатися властивостями натуральних ефірних олій для догляду за шкірою. Для цього вам треба приготувати органічну ванну з ефірними оліями. Зробити це гранично просто, а користі для шкіри буде значно більше, чим від розрекламованої пінки для ванни.
Що треба для ванни з ефірними оліями
Для того, щоб влаштувати собі приємну і корисну ванну, вам знадобиться всього декілька інгредієнтів. Передусім, це 100% натуральна ефірна олія. Купуйте ефірну олію лише в тих місцях, де ви повністю упевнені в її якості. Дуже важливо, щоб олія була натуральна, чиста і без домішок.
Тепер визначимо, яку ефірну олію треба для вашого типу шкіри. Ось декілька основних співвідношень типу шкіри і олій:

  1. Жирна шкіра – олія лавандова, апельсинова, лимонна, кипарисова і іланг-іланг.
  2. Нормальна шкіра – пальмароза, герань, лаванда, римська ромашка, жасмин, нероль, ладан, сандал, пачулі.
  3. Чутлива шкіра – герань, німецька (аптечна) ромашка, або ж знову лаванда.
  4. Суха або пошкоджена шкіра – герань, шавлія мускатна, мірра і все та ж лаванда.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: ванна з ефірними оліями, Піджолудочна ефірними оліями