Шкода освіжувачів повітря

Статтю оновлено

Широко в наш час використовується в домашньому використанні досить популярний освіжувач повітря, який ми часто застосовуємо як для покращення запахів в зоні санвузла, так і у інших кімнатах квартири чи будинку. 
Нині у багатьох гіпермаркетах і господарських магазинах можна бачити величезну кількість різних освіжувачів повітря у вигляді гелів, лосьйонів, спреїв з ароматами на будь-який смак. Багато людей купують одночасно декілька симпатичних пляшок для свого дому, не усвідомлюючи, що наносять іноді непоправну шкоду своєму здоров’ю. Адже шкода освіжувачів повітря очевидна.
Найбільш небезпечні освіжувачі повітря у вигляді спреїв. Вони вміщують леткі токсичні речовини, які потрапляють в наші організми без особливих перешкод через легені та шкіру. Чимало виробників грішать використанням у їх продукції бензонату натрію і нітрит натрію. Ці речовини є одними з найсильніших отрут, до того ж здатні викликати мутацію ДНК людини, що можуть стати причиною розвитку хвороби Паркінсона та цирозу печінки. Крім того, після регулярного застосування освіжувача повітря у вигляді аерозоля у людини поступово починає розвиватися малокрів’я (анемія).
Не менш шкідливими є освіжувачі повітря у вигляді гелів. Вони можуть бути сильними алергенами через використання в складі полімерного гелю, штучних ароматизаторів та барвників. 
Аерозолі і гелі для ароматизації повітря можуть стати причиною появи астми, яка, як відомо, лікується дуже важко. Статистика зовсім не втішна: з шести чоловік, що застосовують регулярно освіжувачі, один обов’язково захворіє астмою.
Під кінець хотілося б порадити тим людям, які піклуються про своє здоров’я, менше відвідувати супермаркети і сайти знижок, де так відкрито рекламується і реалізується відверто шкідлива хімія і зробити акцент на натуральні освіжувачі, виготовленні самостійно з високоякісних ефірних олій.
Зробити освіжувачі у вигляді аерозолю просто. У пляшку з розпилювачем налийте кип’ячену теплу воду і додайте декілька крапель улюбленої ефірної олії або суміші олій. Потрусіть пляшечку з цією ароматним розчином та розбризкайте в місцях, які потрібно “поароматизувати”! 
Декілька крапель ароматичної олії можна додати у воду для миття підлог. Так ви ненав’язливо і абсолютно нешкідливо привнесете до свого дому улюбленого аромату.

Теги: освіжувачі повітря для квартир, освіжувач повітря для квартир

Коментарі 2 коментарі

  • Щось схоже неодноразово бачив по телебаченню і абсолютно погоджуюся з наведеною інформацією. В самого знайомство з освіжувачами повітря закінчилась алергією. А так, як я живу далеко від міста у власному будинку, то щоби провітрити дім достатньо відкрити вікно. Взимку, звичайно, не найкращий метод, але все ж ефективний.

  • Користуюсь сумішшю ефірних олій. Можна зробити самостійно, або ж купити вже готову. Інколи я купую суміш ефірних олій “від тютюнового диму” це екологічно та ефективно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *