Причини передчасного старіння

Будь-яка людина, яка піклується про себе і своє здоров’я намагається зберегти відчуття молодості як можна довше. Проте у сучасному світі нас оточують предмети і прилади, які у буквальному розумінні слова вбивають молодість людського організму.

Комп’ютер

На сьогодні це ворог номер один для дуже багатьох. Тривале перебування жінки перед комп’ютером старить її. Офісним співробітницям погрожують ранні зморшки і навіть друге підборіддя. Ці негативні прояви багато в чому пов’язані з малорухливим способом життя і тривалим знаходженням в замкнутому просторі стін офісного приміщення. Постійна увага до екрану монітора сприяють передчасній появі зморшок в районі перенісся, а погляд спрямований вниз послабляє м’язи шиї, що призводить до її в’ялості.

Пластик

Пластиковий посуд використовується багатьма хазяйками не лише вдома, але і в заміських поїздках. По-перше, це зручно. По-друге – він легкий. По-третє – доступний за ціною. Здавалося б, одні суцільні плюси, але слід враховувати один дуже серйозний мінус матеріалу цього посуду. Майже 80% пластика, з якого зроблений посуд, при нагріванні виділяють так звані “пластикові токсини”, які потрапляють у продукти і напої. Тому слід уникати використання пластикового посуду для мікрохвильовок.

Шум

Шумні сусіди – для багатьох справжній головний біль. Причому до шуму в даному випадку можна віднести не лише голосно ввімкнену музику і постійні гучні скандали, які лунають за стінкою, але і в принципі шум, який лунає по-сусідству. Вчені зі Швейцарії встановили, що будь-який шум понад 60 децибел у жінок призводить до серйозного збільшення ризику серцево-судинних захворювань. Опитування і дослідження, проведені серед жінок, які мешкають у безпосередній близькості від аеропорту виявили, що їх організм старіє на 30% швидше, ніж ті, хто живуть у спальних спокійних районах, віддалених від шуму.

Надмірна чистота

Мочалка і зайві гігієнічні процедури також здатні викликати передчасне старіння шкіри. Річ у тому, що кожного разу використовуючи хімічні косметичні засоби для очищення (гелі для душу, скраби і так далі), з нашої шкіри змивається непомітний верхній шар шкіри, який захищає нас від УФ-променів і чужих нам мікроорганізмів. Якщо гігієнічні процедури надмірно агресивні і робляться дуже часто, такий шар просто не встигає утворюватися і в результаті наша шкіра стає беззахисного перед негативною дією довкілля. Яскравий приклад цього твердження – шкіра рук, яка старіє дуже рано.

Побутова хімія

st2-3769488Ще один ворог для нашого організму, який ми не лише зберігаємо, але і користуємося ним практично щодня, – побутова хімія. До її складу зазвичай входять речовини, які негативно впливають на легені, шкіру, можуть викликати подразнення очей. Як правило, це речовини, до складу яких входять відбілювальні або дезинфікуючі компоненти. Тому здійснюючи купівлю побутової хімії для свого дому слід звертати увагу на той товар, у складі якого відсутні хлор, етилгліколь, аміак і триклокарбон.

Безумовно, це не усе причини, які “примушують” нас постаріти раніше. Багато в чому це і наше харчування, фізичні навантаження, здоровий сон, розумова активність і багато інших чинників. Перераховане – лише зовнішні чинники, які ми можемо безболісно, якщо не виключити, то хоч би мінімізувати. Все залежить виключно від нас самих.

Сподіваємося, що наші поради дозволять вам, як можна довше зберігати красивий молодий зовнішній вигляд, здоровий тон особи і гарний настрій. Бережіть себе!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.