Профілактика хвороби Альцгеймера

Не вивченість більшості серйозних захворювань цим і небезпечно. У цьому ж і біда хвороби Альцгеймера. Попри те, що лікарі досліджують цю напасть більше ста років, зрозуміти, із чим пов’язана втрата пам’яті вони так і не змогли. Уникнути її не вдається нікому – ні великим умам людства, ні простим смертним. І хоч ця страшна недуга переслідує людей літнього віку, все ж не зайвим буде виробити корисні звички якомога раніше. Давайте почнемо!

Що можна робити для профілактики хвороби Альцгеймера

1. Гуляємо на свіжому повітрі

За тиждень необхідно пройти як мінімум 15 км.

Що відбувається: активізуються мозкові клітини, об’єму сірої речовини стає більше. Розвивайте свій мозок, періодично міняйте маршрути звичного пересування, пробуйте писати іншою рукою, переміщатися по будинку на пам’ять із закритими очима і так далі. Головне вийти з комфортної і звичної вам обстановки і не дати мозку розслаблятися.

2. Привносимо спорт до свого життя

Давайте тілу фізичні навантаження, вправляйся на біговій доріжці не менше однієї години, бажано 4 рази на тиждень. Таким чином дається стимул клітинному енергоутворенню.

3. Вчимося

Включаємося у вивчення іноземних мов, освоюємо нові професії, набираємо досвід і нові знання, захоплюємося кросвордами, читанням, віршами (вчимо їх напам’ять), запам’ятовуємо і співаємо пісні й так далі.

Завдяки цьому запуститься механізм компенсації на випадок відмирання мозкових нейронів. Надалі, почнуть включатися в роботу нові, раніше такі, що не беруть участь у цьому процесі ділянки нашого мозку. До усього іншого, вважається, що пряма взаємодія і спілкування з людьми також здатна стимулювати діяльність мозку. Майте на увазі, що це не відноситися до соціальних мереж!

4. Одружуємося, виходимо заміж, кохаємо і не думаємо про розлучення

За відсутності стресів мозок працює плідніше. Так що бережи свою любов і щастя. Шанс захворіти знижується в 3 рази.

5. Правильно харчуємося

Частіше включай у своє меню продукти, що мають у своєму складі Омега-3 жирних кислоти (різні рослинні олії, рибу жирних сортів, капуста, шпинат, квасоля).

bolezn_alzgejmera_profilaktika-6090756

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.