Погана екологія і хвороби сучасного світу

Упродовж усієї тривалості життя людини відбувається досить багато цікавих і захоплюючих подій, які роблять безпосередній вплив на життя багатьох поколінь. Здавна людина прагнула до створення комфортніших умов свого існування, знаходилася в пошуку джерела усіх захворювань, катастроф. Тривалість життя древніх людей складала не більше 20-25 років, поступово цей термін збільшився і досяг 30-40 років, люди отримали надію на те, що через 100-200 років вони зможуть жити по 100 і більше років і при цьому не хворіти і абсолютно не старіти. І дійсно, розробки сучасної медицини дозволяють здійснити цю мрію, але не дозволить одна дуже вередлива і праведна сила – природа.

Людина у своєму пориві перетворювати все і уся абсолютно забув про природу – непереможну силу, яка породила не лише усе живе, але й саму людину. Величезні промислові гіганти, чиї труби викидають незліченну кількість диму, отруюючи атмосферу, мільярди машин, гори сміття, які скупчуються навколо великих міст, відходи, які ховаються на дні морів і глибоких тріщин, – усе це згубно позначається на здоров’ї. Народившись абсолютно здоровим і міцним, дитина вже через деякий час починає хворіти і можливо навіть помирає. Згідно з  даними статистики в рік із-за поганої екології в світі помирає близько 50 мільйонів людей, велика частина з них діти, що не досягли шкільного віку.

Перерахуємо деякі хвороби, пов’язані з поганою екологічною обстановкою:

  1. Рак. Головною хворобою нового століття є зовсім не СНІД і не інші хвороби, що швидко поширюються, такою хворобою вважається рак – невелика пухлина, виявити яку своєчасно вдається украй рідко. З’являється ракова пухлина у будь-якій частині тіла, вражаючи головний і спинний мозок, внутрішні органи, зір, груди і так далі. Запобігти появі хвороби неможливо, також як і достовірно передбачити те, у кого вона з’явиться. Таким чином, в групі ризику знаходиться усе людство.
  2. Хвороби, що супроводжуються діареєю, що спричиняє за собою зневоднення організму і важку тяжку смерть. Як не дивно у світі, де санітарні умови поставлені в пріоритет усім іншим залишається просто величезна кількість країн, де люди не мають здійснено ніяких понять про гігієну, необхідність мити руки, фрукти і овочі, прати речі. І пов’язаний це, передусім, з вихованням цілого окремого світу, який вважає за краще хворіти і помирати, ніж вчиться чомусь новому. Причина ж цих хвороб одна – отруєне повітря, вода і ґрунт, що посилено поливається пестицидами для швидкого зростання рослин. За рік від цих хвороб помирає приблизно 3 мільйони людей на планеті.
  3. Респіраторні інфекції. Головна причина респіраторних захворювань, тобто тих, що передаються повітряно-крапельним шляхом – забруднена атмосфера. Саме тому жителі великих міст так часто хворіють на грип, пневмонію, інші хвороби. Підраховано, що за рік одна тільки пневмонія відносить життя 3,5 мільйонів дітей.
  4. Туберкульоз. З’явившись з виникненням машин це легеневе захворювання досі залишається невиліковним, хоча з моменту його виявлення пройшла вже не одна сотня років. Великі маси людей, які працюють і живуть в одному приміщенні понад усе схильні до зараження, тому в зоні зараження знаходиться кожен 5-й житель міста. Статистика свідчить, що за рік від туберкульозу, викликаного недоліком чистого повітря, помирає більше 3 мільйонів осіб.

Щорічно у світі з’являються нові штампи вірусів, хвороби, зменшується кількість лісів і полів, необроблених і незайманих людиною ділянок природи, туберкульоз вражає не лише деяких конкретних людей, дуже скоро ця хвороба уразить усю Землю. Заходи, що проводяться, по висаджуванню дерев ніщо, порівняно з тим, скільки їх вирубується за день. Щоб вирости, молодому дереву знадобиться декілька років, упродовж яких на нього робитимуть вплив посуха, сильний вітер, бурі й урагани. Цілком імовірно, що з сотень посаджених саджанців тільки дещо досягнуть стану дорослих дерев, тоді як за цей час загинуть тисячі дерев.

Ніколи ще світ, озброєний до зубів зброєю і медикаментами не був такий близький до загибелі, як зараз. Варто замислитися про те, чому високо в горах люди живуть більше сотні років, і при цьому не хворіють. Напевно секрет їх не в особливому живленні, а у віддаленості від машин і технологічних новинок, які поступово скорочують дні людини.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.