25 серпня – святкування Дня лазіння по деревах

Веселе свято День лазіння по деревах  святкують щорічно 25 серпня.

Дерева — вікова варта природи й легені планети. Завдяки ним ми не лише можемо дихати свіжим повітрям, але й отримуємо енергію природи. У дитинстві ми багато спілкуємося з деревами: гуляємо серед них, залізаємо на них, будуємо хатинки, обіймаємо. З віком це проходить, і дуже даремно! День лазіння по деревах – завзяте й мудре свято.

32445647244_f08165278f_z-1-7804688

Як святкувати й чому це важливо

Дерева мають унікальну здатність забирати всю негативну енергію людини й наповнювати її позитивною. Тому щоб відсвяткувати цей день, є багато простих способів. Можна спорудити дитині тарзанку на улюбленому дереві й покататися разом. Можна допомогти з хатинкою або навіть провести там разом день. Можна просто підійти до дерева й обійняти його, відчувши сили, які дає природа, і подякувати їй за це.

Цікаві факти про дерева

    • Дерево ніколи не перестає рости.
    • Найбільше дерев росте у Фінляндії, там вони займають 70 % території. Менше всього лісів у Великобританії, там лісами покрито всього 6 % території.
    • Дерева уміють викликати дощі. Вони з допомогою коренів отримують вологу з ґрунту, розподіляючи її на листі та розпилюючи її разом з ароматичними речовинами в атмосферу. Це підвищує вологість і стимулює утворення дощових хмар.
    • Дерева спілкуються один з одним з допомогою запахів, у тому числі ті, які попереджають про небезпеку.
    • Є дерева-донори (що віддають енергію) і дерева-вампіри (що забирають енергію).

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.