21 серпня – святкування Дня збору диких трав

День збору диких трав святкується щорічно 21 серпня.

Скільки не даруй пишних рожевих букетів, а краще й ніжніше за просту польову ромашку з дитинства немає нічого. Скільки щастя було бігати по безкрайніх луках, насолоджуючись запахом польових квітів. 21 серпня — день збору диких трав — чим не привід здійснити прогулянку за місто й набрати корисних трав?

9381975289_436a47db6b_z-1-3198256

Як відсвяткувати

Кінець літа — найродючіший період. Це й час для створення гербаріїв. І привід зібрати корисних трав для своєї домівки.

Якщо немає бажання займатися аптечкою з лікувальних трав, то чом би не відправитися на природу й не зібрати милий і ніжний букет для дружини (мами, дочки, нареченої, та хоч для сусідки чи бабусі, що бурчить, біля під’їзду!).

Цікаві факти про польові квіти

  • М’ята й меліса нормалізують тиск, заспокоюють нервову систему, допомагають при анемії. Жінкам варто взяти до уваги що під час «критичних днів», краще заварити чай із мелісою, ніж безладно пити пігулки.
  • Календула має антибактеріальну дію.
  • Розмарин допомагає при наривах, ранах і зубних недугах.
  • Ромашка — ціла природна аптечка: це й антисептик, і заспокійливе, і помічник при шкірних недоліках.
  • Евкаліпт незамінний під час застуди.

Природа подарувала нам істинні багатства й красу, живучи в гармонії з якими, можна надовго залишатися прекрасною та здоровою.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.