Ялинкове прикраса-талісман – козел із мотузки. Можна зробити будь-яку фігурку за таким принципом!

Для роботи нам буде потрібно

  • щільний пакувальний картон;
  • мотузка;
  • двосторонній скотч;
  • тонка атласна стрічечка для декору;
  • ножиці;
  • простий олівець.

 

Покроковий опис роботи

Крок 1. Спершу на відрізку щільного пакувального картону малюємо від руки силует козла. Зробити це досить просто, проте якщо ви не особливо володієте майстерністю малювання, змалюйте наш варіант або роздрукуйте шаблон на принтері.

Крок 2. Далі акуратно вирізуємо основу по контуру.

Крок 3. Тепер беремо мотузку і один її край прив’язуємо знизу за задню ніжку фігурки.

Крок 4. Починаємо заповнювати картон мотузком, для цього накладаємо перші витки вертикально по напряму від низу до верху, близько один до одного, декоруємо таким чином усю задню частину.

Крок 5. Після цього повертаємо витки горизонтально починаючи з нижньої частини ніжки просуваємося вгору захоплюючи частково передню частину тулуба.


Крок 6. Переходимо до декору передньої ніжки, її, як і задню спочатку заповнюємо вертикальними густими витками.

Крок 7. Потім накладаємо на передню ніжку горизонтальні витки, а на тулубі вертикальні, доходимо таким чином до шиї козла.

Крок 8. Горизонтальними витками обмотуємо шию фігурки аж до мордочки.

Крок 9. Далі декоруємо мордочку, щоб витки добре лягали, можна заздалегідь по контуру найвужчих частин, зробити невеликі надрізи або приклеїти двосторонній скотч.

Крок 10. Закінчуємо виготовлення фігурки, обмоткою рожек, щоб мотузка добре трималася на такій маленькій ділянці, також можна заздалегідь прокласти під неї двосторонній скотч.

Крок 11. Декоруємо козла, що вийшов, за допомогою тонкої атласної стрічечки, формуємо з неї на шиї невеликий бантик, а також прив’язуємо до іграшки петельку з відрізку мотузки, завдяки якій прикрасою можна підвісити на ялиночку.

Талісман козел із мотузки – готовий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *