Ековесілля – гармонія та шик

У розумінні сучасної людини весілля – це не лише пишний і шикарний захід, але і часто нудне і даремне. Подумати тільки, скільки грошей, нервів і часу піде заради організації одного дня, нехай навіть такого важливого. Деякі просунуті пари відмовляються від традиційних весілль на користь екотренду. Навіть багато голлівудських молодожонів вирішили показати всьому світу приклад, зробивши вибір на користь ековесілля.

Стереотипи примушують нас думати, що зелене весілля це і не весілля зовсім, а щось, пов’язане з селом, натуральними тканинами та вегетаріанським меню. Але ж це не зовсім так. Ековесілля дозволить віддати данину натуральності й природним мотивам і при цьому зберегти необхідну елегантність і вишуканість. Давайте розберемося, як же організувати такого роду захід.

Оформляємо запрошення

Замість покупних запрошень спробуйте зробити їх самі, це адже зовсім не складно. Можна придбати конверти і вкласти в них написані вручну запрошення, конверти, у свою чергу, можна прикрасити або обклеїти яскравими малюнками. Весільні запрошення краще писати від руки, а ще краще зробити кожне з них неформальним і індивідуальним. Згадайте уроки малювання, аплікації і печворку і будьте оригінальними.

Оскільки ми живемо в повіці технологій і прогресивних поглядів, електронне запрошення не буде моветоном, навіть навпаки. Більше того, це дуже зручно, окрім традиційного оформлення, можна доповнити запрошення посиланнями на ресторан, інтерактивним фотоальбомом і приємним музичним супроводом.

Неформат

Усі гості готують весільні подарунки: сервізи, скатертини, гроші. Можна зробити несподіваний крок і приєднатися до світової практики весільної добродійності. Поговоріть із гостями, попередьте їх про те, що краще приносити гроші, які підуть на добру справу. Приміром, одна американська пара попросила всіх гостей приносити замість подарунків корм для тварин, який потім передали в притулок для собак. Так, це трохи незвично, але ж творити добро так приємно!

Страшне слово “дрес-код”

221111-e1416652671528-3150605Традиційна весільна сукня і чорний костюм вже настільки в’їдалися в нашу підсвідомість, що неможливо уявити собі весілля без цих складових, а даремно. При виборі одягу і аксесуарів краще зробити акцент на практичність і зручність. Нехай це буде красива світла коктейльна сукня і картата сорочка з джинсами, ніби, як і повсякденно, але в той же час свіжо і стильно. Обговоріть прийнятний зовнішній вигляд зі своїми гостями, нехай це буде щось просте і зручне, не варто напружувати їх зайвими вимогами.

Простота в деталях

При виборі обручок звернете увагу на вінтажні магазини і інтернет-аукціони. Так ви зможете не лише заощадити, але і знайти щось індивідуальне.

У призначеному місці

Іноді здається, що вибрати ресторан дуже просто. Але чи так це? Під час вибору ресторану варто врахувати те, наскільки далеко він знаходиться від вашого будинку. Це дозволить скоротити витрати на бензин. Також перевірте наявність вегетаріанського або здорового меню. Врешті-решт, можна і зовсім відмовитися від ресторану, запросите гостей до себе додому або на дачу, а ще можна домовитися з галерей або арт-клубом про святкування там.

Ековесілля – це безумовний тренд, все більше людей роблять свій вибір в її користь. Дуже важливо з допомогою цього заходу не просто не зашкодити, а й допомогти комусь. А ще можна таким чином зайнятися пропагандою здорового способу життя.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.