Корисні властивості косметичної глини


Використання глини для лікування і в косметичних цілях почалося ще в Давньому Єгипті. І донині цей простий природний засіб не втратив своєї актуальності. Безумовно, зараз ми глину частіше бачимо красиво упакованою в барвисті пакетики, а не в природних умовах , однак від цього її користь не втрачається – в ​​глину нічого стороннього не додається – вона просто очищається і упаковується.

Глина використовується і для зовнішнього застосування, і для прийому всередину. Її багатющий склад рясніє мікроелементами, благодійно впливає на багато органів. При цьому глина визнана офіційною медициною. Розроблено безліч показань і протипоказань до її застосування.

Показання до застосування глини

Грязелікування доречно застосовувати при атеросклерозі, подагрі, діабеті, недокрів’ї, запаленні простати, дисфункції яєчників, безплідді. Через свої антисептичні властивості, глина ефективна при ударах, розтягненнях, подряпинах, гнійних ранах. Також вона є чудовим антиоксидантом і здатна очищати організм від токсинів і шлаків. Тому глину можна і потрібно застосовувати всередину при отруєннях, дизентерії, здутті.

Глина в косметології

Широко використовується глина для виготовлення косметичних масок. Володаркам жирної шкіри вона стане незамінним помічником, а також тим, кому за 30-35 років.

Біла глина чудово очищає проблемну шкіру, усуває запалення і підтягує контури обличчя. Її найближчою подругою є блакитна глина, яка до того ж чудово бореться з веснянками і віковими пігментними плямами, тонізує шкіру і нормалізує кровообіг. Завдяки останній властивості глини часто використовують як засіб, що сприяє росту волосся і зміцнює волосяні цибулини. Блакитна глина вважається прекрасним засобом у боротьбі за густу шевелюру.

Маски із зеленої глини дуже популярні у дівчаток перехідного віку . Вона сприяє регулюванню роботи сальних залоз, матує і заспокоює шкіру обличчя, знімає стрес, викликаний механічними подразниками (наприклад, механічним чищенням шкіри). Крім того, зелена глина підтримує необхідний баланс вологи і стимулює капілярний кровообіг.

Червона глина гіпоалергенна, прекрасно зволожує і пом’якшує суху шкіру, усуває свербіння і лущення, насичує тканини киснем.

Рожева глина – це змішані біла і червона глини. Використовується для будь-якого типу шкіри. Допомагає боротися з мімічними зморшками. Володіє прекрасним ефектом ліфтингу.

Антиоксидантними властивостями володіють жовта, чорна і сіра глина. Крім того, ці різновиди покращують колір обличчя.

Часто глина використовується у вигляді обгортань в боротьбі з целюлітом. У комплексі з фізичною активністю і збалансованою дієтою такий метод допоможе підтягнути контури тіла і зробити шкіру більш пружною.
Безумовно, можна користуватися дорогими кремами з модних баночок, масками з незрозумілим хімічним складом, але  чи не корисніше для шкіри (та й для гаманця, власне) буде купити пакет звичайної глини і балувати свою шкіру природним засобом догляду?


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: голуба глина, чим корисна голуба глина

Коментарі 1 коментар

  • По правді кажучи, щодо прийому глини внутрішньо вперше чую. А от те, що вона дійсно є чудовим засобом для догляду за собою – істина! Можна вигадувати і експериментувати з різноманітними масками для обличчя та тіла, змішуючи глину з найрізноманітнішими компонентами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *