Заморожування болгарського перцю на зиму

Статтю оновлено

Дуже зручно робити запаси на зиму з допомогою заморожування. Якщо врахувати, що овоч треба тільки: очистити й нарізувати, то такий спосіб заготівлі на зиму – ще і допомагає заощадити час хазяйкам. Допустимо, нам треба заморозити болгарський перець.

Цей овоч використовують у багатьохстравах. Хочу розповісти вам, як заморозити болгарський перець на зиму в домашніх умовах.

 

Як заморозити перець на зиму: рецепт

Для заморожування ми беремо стиглий овоч: червоного, жовтого кольору. Без ушкоджень і зіпсованих плямами. Перець брати краще середнього розміру, приблизно однакової величини.

Переходимо безпосередньо до підготовки овоча до заморожування.
Передусім, болгарський перець вимиваємо під проточною водою.

Розрізаємо на половинки. З допомогою ножа видаляємо насіння і хвостики.

Беремо тарілку і застилаємо її поліетиленовим кульком. Щільно укладаємо половинки перцю на тарілку. Відправляємо в морозилку для заморожування.

Знадобиться не менше двох годин, щоб перець замерзнув. Після закінчення часу дістаємо перець із морозилки і складаємо в кульок із замком. Такий перець не злипнеться та його можна використати у будь-яку страву поштучно.
Припустимо нам треба приготувати першу страву або овочеве рагу, для таких страв підійде – спосіб заморожування перцю шматочками. Помитий овоч нарізуємо спочатку смужками, а потім кубиком.

Укладаємо на тарілку застелену кульком і відправляємо на дві години в морозильну камеру.

Замерзлий перець зсипаємо в кульок.

Усі ми любимо фарширований болгарський перець. Його готують із різними начинками в будні й свята. Для цього нам потрібний: цілий болгарський перець. Це третій спосіб заморожування. Помитий болгарський перець очищаємо від насіння. Укладаємо способом: один в один, складаємо в поліетиленовий кульок і кладемо в морозилку.

А взимку, коли ми захочемо приготувати фарширований перець, нам залишиться зробити тільки начинку.

Теги: овочеве насіння

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *