Як і тілом і душею відпочити в селі невеликому: есе на тему здорового відпочинку для дитини [draft]


Людина в місті – в самому серці високих технологій. Напруга мозку і тіла у в’ялій одноманітності існування серед бетонних конструкцій, просочених невідчутною отрутою хімічних полімерів.

Але одного разу приходить воно, час повернутися до живої землі і живої природи. Настає літо. Літо в селі!

Що таке село? Це чисте повітря, а, означає, і здоровий сон. І, хоча в перший ранок тут прокидатися просто не хочеться, могутній аромат бабусиних млинців піднімає з ліжка навіть сплячого багатирським сном батька. Тим більше що млинці на столі не одні: ось сметана, ось мед, запашний чай з трав, і усе це – на чистій, прибереженій для особливих випадків святковій скатертині.

Ще багато цікавого на тему активного відпочинку!

Вирушаємо в похід з дитиною!

“Дикий” відпочинок: як відпочити по максимуму з мінімальними вкладеннями

Заповіді “зеленого” туриста, або подорожуємо без шкоди природі

Берлін не туристичний – екологічний

Сніданок усім своїм, від землі узятим, це здорово, але за вікном – цілий світ, що зве познайомитися з собою, готовий віддати свої безцінні дари допитливому дитячому розуму, невгамовній його фантазії і невтомному в дослідженнях і пошуках пригод тілу.

І ось вже горище покинутого сарая стає трюмом піратського корабля, який треба щоб то не було покинути, але зробити це особливим способом – вибравшись на дошки сварливо скрипучого під ногами старого даху. Тепер – по гілках і стволі могутньої яблуні швидко спуститися вниз, поки дорослі нічого не помітили! Ні, бабуся бачила небезпечну вилазку на дах, але батькам вона нічого не скаже.

Та вони і не могли нічого бачити, тому що тільки що повернулися з кладовища – відвідували могилу діда. Пропозиція відвідати город на річці особливого ентузіазму у сина не викликає, але батько вже оглядає вудки, а яке ж хлопченя може встояти перед запрошенням на риболовлю?

Моя подорож на Байкал

Але дивитися на нерухомі поплавці синові швидко набридає, і ось він вже біжить по берегу, здалека кричучи, що побачив у воді чиїсь вуса, що ворушаться. Риболовля на якийсь час залишена – уся сім’я спостерігає раку, що насторожено завмер у своєї нори. Протягнувши руку, батько намагається схопити його за панцир, але рак, піднявши легку хмарку муті, миттєво зникає в норі. Захвату дитини немає межі, він вихором зривається з місця і бігає по берегу, увесь час нахиляючись до води у пошуках інших нір.

Купання в прохолодній воді струмка завершує першу половину дня. Пора обідати, але ж потім буде ще стільки пригод і відвідувань незвичайних місць : це і пасіка з медом і бджолами, і що дивом збереглася десь нижче по струмку водяний млин. А вдалині принадно темніє ліс, та і маленький будиночок на дереві побудувати дуже хочеться!

Добре, що відпустка у батьків тільки почалася і можна багато встигнути зробити. А що не устигне – залишиться на наступний приїзд, як говорить батько. Мабуть, майбутнє літо в селі їм вже планується, і це чудово!

Олександр Несин
Фото: flickr.com

Відео від батьків

Відео від підлітка:)

І ради мудрого доктора Комаровского


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *