7 причин піти в похід по Гірському Алтаю [draft]


“А ночами мені сняться гори, вони звуть мене додому”.

Відпочинок відпочинку розбрат. Хтось вважає за краще полежати на пляжі і погрітися під ласкавими променями сонця. Хтось любить оглядати пам’ятки древніх міст. Для когось взагалі кращий варіант – закутатися в плед і провести час будинку з книжкою або за переглядом доброї комедії. А є особливий вид відпочинку – піший туризм, гірський туризм. Можливо, деякі думають, що це швидше праця і напруга сил. Так, це так, але, повірте, відпочити в такому поході можна краще, ніж де-небудь ще.

Чому саме Алтай?

Є багато гірських місць, куди можна відправитися випробувати свої сили, але гірський Алтай – унікальний. Люди, які мають великий досвід в походах і гірському туризмі, говорять, що гори Алтаю являють собою зразок гармонії. Якщо десь переважає скеля і камінь, десь вода, десь все поросло лісом, то на Алтаї – все ідеально збалансовано і поєднується між собою.

Для жителів Росії це ідеальне місце – не треба ніяких віз, паспортів, довгих перельотів. Та і іноземців вабить природа Алтайських гір. Тут і змішані ліси, і тайга, і високогірні альпійські луги, і снігові шапки на висотах. Річки і бурхливі водоспади, озера і струмочки зачаровують і підкорюють своєю живою красою.

Йдемо в похід:

Збираємося в похід: тонкощі зборів для новачка

Розпалювання вогнища в туристичному поході

Вирушаємо в похід з дитиною!

Причини, по яких неодмінно треба йти в гори

Звичайно, не йдеться про альпінізм, складні сходження і екстремальні умови. Але кожен може вибрати маршрут по своїх силах – зовсім легкий або поскладніше, на вершину Білухи або до Телецкому озера. Варіантів множина. Ось чому варто спробувати піти в похід:

  1. Дати відпочити своїй голові. Так, пройти по гірських стежках, по лісах, перейти убрід річку – це непросто і це праця. Так, втомляться ноги і руки. Але голова відпочине. Безліч думок роїться в голові день від дня, відбутися від них часом важко. Але там є тільки стежинка під ногами, на якій попадаються камені, корені дерев, і думати можна тільки про те, куди ступити, а в коротких перервах намагатися трохи краще розглянути оточення краси.
  2. Отримати насолоду від споглядання природи. Таку красу мало де можна побачити! Те, що тішить око, радує і душу. Можна зарядитися позитивною енергією, емоціями просто дивлячись по сторонах.
  3. Побачити, нарешті, зірки! Темне нічне небо, що не підсвічується неоновим світлом міста, усипане зірками, а чумацький шлях видно чітко і явно.
  4. Повітря. Чисте і прозоре повітря, просочене ароматами лісу, води, кольорів. Ніяких вихлопів, ніякого смогу. Тільки свіжі прохолодні тумани і потоки гірського повітря.
  5. Можливість побути наодинці з собою і природою. При спогляданні гір чомусь особливо тягне роздумувати, а себе розумієш набагато краще. Тут стають чіткіше за бажання і прагнення. Тут просто є час, щоб послухати себе. Можливо, після цього буде простіший прийняти навіть найскладніше рішення.
  6. Можливість поліпшити своє здоров’я, фізичну форму, витривалість. Кому ж не піде на користь чисте повітря, річкова вода, фізична активність і міцний здоровий сон.
  7. Спілкування з людьми, особливі зв’язки, які встановлюються між ними. Нічні посиденьки біля багаття, розмови, можливо пісні під гітару. Та і просто спільне подолання труднощів шляху дуже зближує.

Сільський туризм в Іспанії

Будь-якій людині, навіть тому, хто раніше і помислити не міг про піший гірський туризм, про походи і про життя в наметах, варто спробувати себе в цьому. Це цікаво і захоплююче. Адже не просто так багато, гори, що побачили одного разу, і що скуштували похідне життя, закохуються в них і після повернення з нетерпінням чекають наступного разу!

Читайте також:

Моя подорож на Байкал

Сільський туризм в Іспанії

Незабутнє озеро Байкал: фото

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *