Заморожування цвітної капусти на зиму [draft]


Останнім часом часто використовують в кулінарії цвітну капусту. Влітку вона коштує недорого, тому її використовують у багатьох блюдах. Капусту нескладно готувати, і хочеться її їсти – круглий рік. Для цього і придумали консервацію, а ще заморожування овочів і фруктів.

Зараз у багатьох є холодильники або холодильні камери з сухим заморожуванням. Тільки треба знати, як правильно підготувати овоч, щоб він довше зберігся. Одні овочі можна заморожувати в сирому вигляді, а іншим потрібна попередня обробка. Щоб цвітна капуста не потемніла в морозилці, треба її заздалегідь обробити.

І ще про заморожування овочів, фруктів, ягід :

Як заморозити диню

Як заморозити овочі

Заморожування пюрированных овочів і ягід : швидко, якісно, зручно

Про те, як заморозити цвітну капусту на зиму в домашніх умовах поговоримо детальніше в цьому фото-рецепті. Спочатку визначимося, скільки нам треба капусту заготовити, в яких кількостях ми її використовуватимемо: кому – те досить одного, а кому – те знадобиться декілька качанів.

Заморожування цвітної капусти : рецепт


Переходимо безпосередньо до обробки цвітної капусти перед заморожуванням. Для заморожування вибираємо капусту білого кольору, середнього розміру (у маленькій капусті буде багато відходів). Качан капусти очищаємо від листя.

Обмиваємо під холодною проточною водою.

Розбираємо на суцвіття середньої величини (не дуже маленькі).

Ось один з секретів

Припустимо, для того, щоб, видалити усіх можливих комах усередині капусти, опустимо її на підлогу години в концентрований розчин солі (на одну столову ложку солі – склянка води).

Промиваємо прісною водою.

Другий секрет

Щоб наша капуста не потемніла під час заморожування, її треба заздалегідь відварити.
Ставимо каструлю з водою об’ємом не менше 3 л на плиту. Нагріваємо на сильному вогні до кипіння. Підсолюємо воду – на літр води, столова ложка солі. Опускаємо частину суцвіть в киплячу воду. Варимо три хвилини на середньому вогні. Не більше, щоб наша капуста не перетравилася.

За допомогою шумівки дістаємо капусту з окропу в ємність (каструлю, миску) і відразу підставляємо під струмінь холодної води, щоб він швидше остигнув і не став м’яким.


Заморожування пюрированных овочів і ягід – швидко, якісно, зручно

Третій секрет

Перевертаємо капусту на друшляк і перекладаємо сушитися на рушнику. Щоб наші суцвіття під час заморожування не злипнулися.

Суцвіття цвітної капусти, що обсохнули, укладаємо в поліетиленові кульки (фасуємо на потрібні нам порції – більше, менше) і зав’язуємо. Укладаємо в морозилку для заморожування.

Сподіваюся, ці прості поради допомогли вам дізнатися, як правильно підготувати овочі і як заморозити цвітну капусту на зиму так, щоб вона могла зберігатися тривалий час.

А взимку, під час приготування їжі, дістаємо кульок із вже відвареною капустою і далі готуємо згідно технології приготування блюда.

Автор МК : Нарядчук Елена


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *