Як заморозити кабачки в морозилці [draft]


Останніми роками стало дуже популярно заготовлювати овочі на зиму за допомогою заморожування. Якщо врахувати, що такий спосіб підготовки овочів займає менше часу, ніж консервація – це дуже зручно. Заморожувати можна будь-які фрукти і овочі – заздалегідь підготувавши. Кабачок не виключення, його часто заготовлюють на зиму. Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм рецептом: як правильно заморозити кабачки на зиму.

При зберіганні в морозилці, овоч зберігає свої властивості на 50%, як і при консервації. Добре зберігає свою форму і смакові якості. Незважаючи на це, ще є люди, які запитують, чи можна заморожувати кабачки на зиму в морозилці?

Звичайно можна! Тільки треба знати, як його правильно підготувати до заморожування.
Кабачок можна заготовлювати різними способами нарізки. Припустимо: пластами, колечками. А мені подобається економний спосіб: половинками. Економить і час приготування, і простір в холодильнику.

Що ще можна заморожувати на зиму:

Як заморозити свіжі помідори на зиму

Заморожування болгарського перцю на зиму: покроковий фото рецепт

Заморожування порічки на зиму без гілочок

Як заморозити кабачки на зиму свіжими

Молоді кабачки моєму під проточною водою.
Видаляємо хвостики. На обробній дошці розрізаємо на дві половинки.
Укладаємо на тарілку, застелену поліетиленовим кульком, і ставимо в морозильну камеру на 2 години для заморожування. Заморожені кабачки укладаємо в кульок і зберігаємо в морозилці.

Якщо врахувати, що при витягуванні з морозильної камери овоч за 5 хвилин стає м’яким. Його без особливих зусиль можна нарізувати будь-якої форми і відразу готувати.

Ще один спосіб: колечками

Помиті кабачки нарізуємо на обробній дошці за допомогою ножа – кільцями.
Як і, в попередньому рецепті, укладаємо на тарілку застелену кульком.
Ставимо в морозильну камеру для заморожування на 2-3 години. Морожений напівфабрикат складаємо в кульок.

Перед приготуванням кабачки розморожувати не треба.

Безумовно, можна заморозити і просто кубиками і скласти порційно в пакетики, але це довше. Хоча може саме такий варіант вам підійде.

Як можна заморозити виноград на зиму: 4 способи заморожування + правильне розморожування

Я вже три роки роблю заморожування на зиму – це дуже зручно. Можна готувати улюблене блюдо навіть взимку. Коштувати воно буде не дорожче, ніж в сезон, оскільки ми заздалегідь потурбувалися про запаси. Тепер і ви знаєте, як заморозити кабачки в морозилці. Я думаю, що цей спосіб вам так само сподобається, як і мені. І ви заготовлюватимете овочі на зиму за допомогою заморожування.

Автор Нарядчук Олена


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *