Харчові пристрасті як ознаки захворювань [draft]


На смак і колір товаришів немає – відома прописна істина. Проте наші пристрасті, принаймні харчові, зовсім не завжди безпідставні. І якщо ви із завидною постійністю віддаєте перевагу яким-небудь певним продуктам – варто замислитися, а не чи являється це першим дзвіночком збоїв в організмі.

Якщо у вас виникла сильна тяга до:

Солоному

Якщо їжа вам постійно здається недосоленою, ви у великій кількості їжте оселедця, солоні огірки і так далі, то це може бути ознакою появи в організмі вогнища інфекції, запалення. Ці проблеми, частенько, пов’язані з сечостатевою системою . циститом, запаленням придатків і так далі. На солоне може тягнути у разі зниження імунітету.

Солодкому

Це є ознакою нервового перенапруження. Цукор в цьому випадку починає швидко розходитися, а організму потрібні нові порції. В цьому випадку собі не відмовляйте в солодкому. Замість тортів з’їжте, наприклад, шоколад.

Кислому

Частенько цей прояв симптому зниженої кислотності, що трапляється при гастриті з недостатньою секреторною функцією. Відбувається недостатнє вироблення шлункового соку, що перевіряється гастроскопією. Кисла їжа сприяє збудженню апетиту, має охолоджувальні, терпкі властивості, допомагає полегшити самопочуття при підвищенні температури і при застуді.

Терпкому

Якщо у вас з’являється сильне бажання спробувати хурму, ягоди черемхи, то це означає, що захисним силам потрібне підживлення. Такі продукти допомагають вивести мокроти при бронхолегочных захворюваннях, діленню клітин, зупиняють кровотечу. З обережністю таку їжу треба вживати людям, схильним до тромбоутворення, оскільки вона згущує кров.

Пекучому

Якщо ви віддаєте перевагу такій їжі, то це означає, що їжа шлунком перетравлюється повільно. А пекучі спеції з прянощами стимулюють травлення. Бажання з’їсти гостру їжу – можливо, це ознака порушення ліпідного обміну, збільшення кількості шкідливого холестерину. Ця їжа очищає посудини, сприяє розрідженню крові, виводить жири. Але вона призводить до роздратування слизовою оболонкою.

ТОП-7 корисних продуктів для кишечника: звичних і не дуже

Горькому

Цей сигнал організм подає про інтоксикацію через те, що травна система зашлакована, або із-за не до кінця вилікуваної хвороби. Влаштуйте очищаючу процедуру, розвантажувальні дні.

Прісному

Така перевага може вказувати на виразку шлунку з підвищеною кислотністю, гастрит, захворювання печінки, жовчного міхура. Вживання прісної їжі допомагає заспокоїти шлунок, зняти спазматичні болі. У випадку якщо їжа здається прісною, позбавленою смаку, можливо, у вас депресія, що порушує смакове сприйняття. Також смакові відчуття можуть порушуватися при порушеннях головного мозку.

______

Фото: photl.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *