Як зменшити випромінювання мобільного телефону на людський організм [draft]


Випромінювання мобільного телефону переслідує сучасну людину будинку, під час роботи і відпочинку. Не куди від цих прихованих хвиль не сховатися. У життя нашу таке облаштування зв’язку принесло масу зручностей, але не про це піде мова в матеріалі. Відомі медики тривогу б’ють у зв’язку зі збільшенням захворювань у людей, пов’язаних з щонайшкідливішою дією цих переговорних апаратів на наш мозок.

Відмовитися від використання мобільника тепер дуже важко. Він просто потрібний для швидкого зв’язку. А ось правильна експлуатація “корисності” потрібна, щоб понизити найнебезпечніше опромінення в області голови. Не усі нижчевикладені рекомендації можна виконати в різних умовах. Але якщо частини рад дотримуватися щодня, то здоров’я людини постраждає значно менше.

Ще про шкоду мобільного телефону :

Небезпечні сусіди: про “гігієну” мобільного телефону

Як мінімізувати шкоду мобільного телефону

Wi – fi шкідливий для здоров’я

Особливо хочеться зупинитися на дитячій безпеці. Закликати батьків не придбавати дитині стільниковий безглуздо. Тоді слід обмежити кількість дзвінків для спадкоємців. У продажу з’явилися вироби що сполучають абонента тільки з батьками. Якщо таке придбання невигідно для сімейного бюджету, то слід хоч би включити опції спілкування підлітка, що обмежують час. Хоча можливо купити гаджет зі знижкою на спеціальних сайтах купонів і промокодов.

Для дорослої людини мінімальний захист від випромінювання мобільного телефону знайдений давно, але ці правила частенько ігноруються.

  • Найдієвіший спосіб уберегти себе від цієї напасті полягає в перенесенні розмов з будівлі на вулицю. При неможливості цього методу слід постаратися ближче наблизити апарат до вікна.
  • Не можна притискати щільно телефон до вуха, чим більше відстані між ними, тим краще. Не слід його обхоплювати долонею, а акуратно утримувати за нижню частину тим самим звільняючи вільний доступ сигналу до антени. Тримати мобільник вертикально означає створити паралельність з вишкою, що також зменшить силу сигналу.
  • Максимальна потужність випромінювання, а вона найшкідливіша, виникає при неможливості хвилі вільно досягти телефону. Такими перешкодами є стіни, кузови автомобілів, значна відстань від стільникової вишки.
  • Переговорний пристрій в машині використати треба тільки крайньому випадку. На дачі не перешкодить поставити антену збільшуючу силу прийому. І звичайно короткі бесіди з мінімальною частотою дзвінків значно зменшать випромінювання мобільного телефону на організм парламентерів.

Домашні способи очищення води

____________

Фото: flickr.com

____________


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *