Вазон “Квітка” з непотрібних пластикових пляшок: фото-мастеркласс [draft]


Початок дачного сезону завжди проблема для дачників: куди дівати розсаду? На клумбі вже немає місця, і вазонів немає. Проблему можна розв’язати, якщо виготовити вазони самому. Це не займе багато часу і матеріальних витрат. Усього лише знадобляться пластикові пляшки.

Ось такий вазон, у вигляді квітки на ніжці, можна зробити з негодящого матеріалу.

Матеріал:

  • 6 пластикових пляшок 1.5 – 2 літри (4 зелені, 5 коричневих)
  • кришка від пластикової коробки майонезу, або відрізок пластикової пляшки.
  • шматочок дроту
  • рівна палиця або відрізок арматури 70см. (для ножки-крепежки)

Ще з пластикових пляшок:

Використання пластикових пляшок : в господарстві все згодиться

Новорічні вироби з пластикових пляшок: ялинкові кулі своїми руками

Робота

Розпочнемо з серцевини. Для цього нам знадобиться одна коричнева пляшка без вузької шийки, де частина, що загвинчується, для пробки різко переходить в широку. Відрізуємо від пляшки шийку. Ріжемо упоперек 1/3 пляшки, з того боку, де було горло. Це буде чаша. Якщо не знайшли подібної пляшки, то на чашу можна узяти 1/3 будь-яких коричневих пляшки з боку дна. По колу краю чаші вирізуємо невеликі трикутники.

Тепер треба вирізувати дві квітки. Беремо 2 коричневих пляшки, також, відрізуємо шийку і на відстані 1/3 від нього починаємо вирізувати квітку з п’ятьма пелюстками. Квітку вирізуємо подовжньо від основи до шийки (дивися фото).


Вирізані пелюстки загинаємо назовні. З другою пляшкою робимо те ж саме.

З наступне коричневої пляшки ми аналогічним чином вирізуємо квітку, але тільки вже більшого розміру. Для цього ми також видаляємо шийку, розрізаємо пляшку упоперек навпіл. Беремо ту частину, що з шийкою і вирізуємо квіточку з п’ятьма пелюстками подовжньо.


Остання коричнева пляшка. З неї, ми вирізуватимемо деталь з трьома листочками – чашолистки. Тут потрібна пляшка з вузьким горлом.

Також, відрізуємо частину, що загвинчується. Розрізаємо пляшку упоперек на відстані 16 см від шийки і вирізуємо три листочки подовжньо, від основи до шийки, як на фото.

Беремо таку ж зелену пляшку і вирізуємо другу таку саму деталь.

Ось такі 6 деталей у нас повинні вийти.

Щоб скріпити їх, треба вирізувати гурток з кришки від пластикової коробки майонезу (можна і з пластикової пляшки вирізувати). Діаметр гуртка має бути більше ніж шийка, щоб він не провалювався.

Робимо в нім два отвори і просовуємо шматок дроту. Вставляємо його всередину заготівлі. Кінці дроту мають бути досить довгими, щоб потім можна було закріпити вазон на ніжку.

Репортаж про небайдужих до екології людей – канал Москва24

Вставляємо гурток з дротом всередину чаші.

Сполучаємо дві квітки, ті, що поменше, і всередину їх вставляємо чашу.


Цю композицію вставляємо у велику квітку.

Далі сполучаємо листя.

І прикріплюємо їх знизу нашій виробу-квітки, просовуючи дріт через отвори в центрі. Квітка готова.

Ножка-крепежка. Якщо в якості ніжки буде арматура, то на відстані 3-х см від краю намотуємо дріт, якщо дерев’яна палиця, то робимо заточування по діаметру отвору усередині квітки (шийки пляшки).

Насаджуємо вазон на ніжку і закріплюємо за допомогою дроту.

З двох зелених пляшок вирізуємо дві пари листків.

Остання зелена пляшка. Відрізуємо дно і по колу пляшки вирізуємо тонкий мотузочок.

У листі, внизу, робимо по два отвори, просовуємо мотузочок

і закріплюємо на ніжці, згори і знизу.

Встановлюємо наш виріб на клумбі і заселяємо “мешканцями”.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *