Петунії в імпровізованих горщиках із старих кросовок [draft]


Давно помічено, що декорування дачної ділянки оригінальними підручними предметами, створює неповторну атмосферу безпосередності і радості. Вироби з побутових відходів давно вже в ходу у любителів-садівників.

Завжди хочеться, щоб улюблена ділянка радувала не лише багатим урожаєм, але і своєю неповторністю і неординарним дизайном, на радість або заздрість сусідам.

Нестандартне мислення і творчий підхід до створення настрою за допомогою кольорів – це один з шляхів до цього.

Пропонуємо вашій увазі ідею для посадки петуній. Мабуть, використання старої взуттю в якості посадочних місткостей – одна з найхимерніших знахідок для дачі.

Такий несподіваний предмет викликає почуття непідробних веселощів і мимовільну посмішку на лицях домочадців і гостей. І сьогодні мова піде якраз про те як красиво посадити петунію у оригінальний горщик, виготовлений із старої кросовки.

Готуємо посадочну місткість

Старі черевики, як на шнуруванні, так і без оної, обрізані або цілі чоботи зі всіляких матеріалів, туфлі і інше взуття можуть продовжити своє служіння в ролі квіткового горщика.

В даному випадку, перерва купи старого взуття, що зробилося непридатною, яке копиться роками у кожного дачника, були вибрані старі сині кросовки, що сумлінно відслужили хазяїну. Язичок було вирішено залишити, відігнувши його по максимуму і розшнурувавши кросовки майже до кінця. Шнурки зав’язали у великий бантик.

Ще про оригінальні еко-идеях:

Вазон “Квітка” з пластикових пляшок

Дизайнерські лампи із сміття

Арома-декор для будинку

У заднику кросовки пробили 2 отвори за допомогою шила, в які протягнули грубу мотузку. Можна використати шпагат або міцний, сплетений у декілька разів мотузок. Її колір повинен гармоніювати з тоном взуття, навколишніх предметів і кольорів.

У нашому випадку ми скористалися грубою світло-коричневою мотузкою, скрученою в чотири рази. Такий колір мотузка зливається з обшивкою будиночка, і здалека створюється враження, що кросовка просто висить в повітрі. Довжину підвіски регулюйте самі, залежно від місця розташування посадочної місткості.

Як позбавитися від комарів народними засобами

 

Внутрішню поверхню взуття зробили непромокальною за допомогою звичайного щільного целофану або пакету. Потім в кросовку наполовину насипали родючу землю з городу. Для створення сприятливих умов для петуній краще всього брати почвосмесь, рясно заправлену з осені органікою, або універсальний грунт, куплений в садівничому магазині.

Вибір петуній і їх посадка

Розсаду петунії придбали в окремих горщиках. У кожну туфлю висадили по дві рослини разом із землею. Колір квітки може бути будь-яким, але з урахуванням загальної колірної гамми того місця, де висітиме імпровізований горщик, і кольори взуття.

Наш “горщик” темно-синього кольору з блакитним шнуруванням, тому петунії були вибрані сині з білою окантовкою і білі з малиновим краєм.

Оскільки шкарпетка взуття буде спрямована вниз, то квіти розташували в протилежну сторону. Посаджені рослини рясно полили.

Визначили місце, вбили великий цвях в дерев’яну балку під козирком і прив’язали наш дивовижний імпровізований горщик.

Пам’ятайте, що квіти вимагають регулярного поливу. Тоді вони викидатимуть усі нові бутони аж до глибокої осені.

Такі підвішені імпровізовані посадочні місткості добре виглядають не лише на веранді, терасі або патіо. Якщо прив’язати петунії в підвісних кашпо на нижні міцні гілки невисоких дерев, наприклад дерну, яблуні або сливи, то яскраві квіти тішитимуть око і створюватимуть потрібний акцент, стаючи родзинкою ландшафтного дизайну.

Для саду краще всього зупинити свій вибір на червоних, малинових, помаранчевих або яскраво-рожевих відтінках петуній, щоб вони виділялися серед зелені, що буйствує. Як варіант, можна висадити в один імпровізований горщик квіти декількох відтінків, і тоді композиції з петуній яскравіше виглядатимуть на тлі будинку або дерев.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *