Пластикові вікна – тихі вбивці [draft]


Сучасний світ стає усе більш досконалим, поступово перетворюючись. І установка мешканцями пластикових вікон зараз йде рекордними темпами. А новобудови здаються вже з сучасними склопакетами. А тим часом російські експерти по мікроклімату і вентиляції приміщень, б’ють тривогу. Вони вважають, що такі вікна позбавляють приміщення, в якому вони встановлені, свіжого повітря, представляючи тим самим небезпеку для нашого здоров’я.

Токсичні з’єднання, які випаровуються з будівельних матеріалів, а також з поверхні новеньких меблів не можуть розсіятися. До того ж з установкою пластикових вікон в квартирі підвищується концентрація пилу і продуктів горіння від роботи побутової техніки. Погана вентиляція повітря в приміщенні створює певний мікроклімат, який відрізняється підвищеною температурою і вологістю.

Адже усім відомо, що в такому середовищі себе привільно почувають пліснява, грибок і інші неприємні мікроорганізми. І якщо ви думаєте, що встановивши вентилятор або кондиціонер, ви розв’яжете цю проблему, ви глибоко помиляєтеся. Проблема ця тільки посилиться.

Учені сходяться на думці, що зростання розвитку аллергий, астми, шкірних захворювань, онкології за останнє десятиліття безпосередньо пов’язаний з мікрокліматом у своїх же квартирах.

Вирішити завдання вентиляції не в силах навіть щілинне провітрювання кімнат. Тому більшість фахівців рекомендують віддати перевагу установці дерев’яних вікон або при установці пластикових вікон встановити додаткові клапани припливної вентиляції. Так буде забезпечений приплив свіжого повітря з вулиці.

Технології будівництва – крок назад?


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *