Біокамін в міській квартирі – тепло, стильно і затишно [draft]


Домівка – це поняття спочатку означало саме джерело живого вогню в житлі. У заміських будинках і на дачах встановлюють каміни, щоб насолоджуватися прекрасним видовищем полум’я, що горить, розслаблятися і відпочивати під тріск полін, наповнюватися теплом і заряджатися живильною енергією вогню.

Виконати установку справжнього каміна міської квартири технічно досить складно. Але сучасний біокамін дозволить вам прикрасити інтер’єр практично будь-якої кімнати, починаючи від вітальні і закінчуючи ванною кімнатою.

Ці прилади мають різноманітний дизайн, і можуть застосовуватися як в інтер’єрах міських квартир, так і в офісах, магазинах або місцях громадського харчування. Їх популярність пояснюється тим, що установка відкритого вогню у будь-якому приміщенні – це додатковий затишок, комфорт і привабливість. У цьому пристрої відсутні кабелі, що підводять, димар і трубопроводи, і за рахунок його мобільності ви можете переносити біокамін з одного приміщення в інше, залежно від ваших переваг або настрою.

Простота в експлуатації, різноманітність моделей і вишукана краса дозволяють використати біокаміни в практично будь-яких стилях дизайну інтер’єрів.

Екологія в інтер’єрі

Інтер’єр в стилі ач? Легко і просто!

Африканський стиль в інтер’єрі

Небезпека або екологічність натяжної стелі – в чому каверза

Паливо для біокаміна

Для такого біокаміна не потрібно димар і додаткові системи вентиляції і витягу, оскільки він, в процесі спалювання спеціального біопалива, не виділяє в повітря кіптяву, сажу, різні запахи і гар.

Як біопаливо використовується біоетанол, який згораючи віддає в довкілля виключно вуглекислий газ і водну пару, тобто ті речовини, які і так наявні в повітрі, придатному для дихання. Тепло, що виділяється при горінні, рівноцінно теплу, що виділяється декількома засвіченими свічками.

Різновиди біокамінів

  • підлогові (використовують в приміщеннях великої площі, встановлюють в центрі кімнати серед м’яких меблів, ідеальні для стилю техно, хай-тек або модерн);
  • настінні (підходять для середньої величини квартир виконаних в стилі модерн, найбільш популярні із-за економії місця);
  • пристенные (добре виглядають в кімнатах площею більше 22 кв.м, зазвичай зроблені в стилі класика або мінімалізм, над ними прийнято розташовувати плоский телевізор, прикріплений на стіні);
  • настільні (встановлюються у будь-якому приміщенні, найчастіше використовуються у ванні, робочому кабінеті, їдальні кухні, спальні, чудово створюють романтичну атмосферу, найчастіше отримуються для подарунка).

Дизайнерські лампи… із сміття

Установка біокаміна в приміщенні проста і не вимагає проведення спеціальних складних монтажних робіт. Для створення додаткової протипожежної безпеки можна придбати до нього додаткове обгороджування з вогнетривкого скла, а можна встановити спеціальну металеву сітку.

Біокамін може стати справжньою родзинкою вашого інтер’єру, привнести до будинку тепло, затишок і романтику :).

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *