Як вивести плями від кави з одягу [draft]


Багато любителів кави хоч би раз в житті стикалися з такою неприємністю, як плями від збадьорюючого напою. Особливо складно вивести застарілі плями від кави, але постаравшись, можна впоратися і з ними. Пропонуємо вам на вибір декілька дієвих варіантів, як можна вивести плями від кави.

Найпростіше буде позбавитися звичайно ж від свіжої плями. Тому якщо “вдалося” його поставити – не затягуйте з чищенням. Спершу нам знадобиться звичайна кухарська сіль. Розсипте сіль на те місце, де пролили каву, залишивши її на 10 хвилин. Після цієї процедури поперіть річ, як робите це звичайно.

На виведення застарілого плями від кави з одягу необхідно значно більше часу, оскільки воно глибоко в’їдається в тканину. Для того, щоб відіпрати таку пляму від кави, приготуємо розчин: в рівних пропорціях змішуємо гліцерин, воду і спирт. Наносимо цей склад на пляму, залишаємо його на 24 години. Витримавши добу, поперіть річ в мильному розчині. Якщо пляма до кінця не зійшла, виконайте процедуру з розчином повторно.

  • Від кавових плям на бавовняних речах прекрасно позбавляє білизна. Розведіть її з водою і замочіть в цьому розчині річ на 20 хвилин, а потім поперіть в пральній машині.
  • Льняний одяг просто замочіть в окропі, а потім виперіть.
  • Для вовняної речі необхідно підготувати наступний набір: перекис водню, аміак (1%-й розчин) і господарське мило. Розкладіть вовняну річ на тверду поверхню, а під пляму підкладете декілька серветок, потім щіточкою, з нанесеним на неї аміаком, потріть забруднену поверхню. Після чого необхідно обробити пляму теплою водою, а потім перекисом водню. Просушіть річ, а за годину прополощіть її в холодній воді.

Екологія зеленої кухні

Плями від кавового напою з молоком допоможе вивести – бензин. Місце забруднення обробляють безпосередньо бензином, а розлучення від нього прибирають перекисом водню.

У будь-якому разі якщо на одязі з’явилася пляма, яку не вдається вивести, – не поспішаєте її викидати. Із старого одягу можна “намастерить” дивовижних речей для будинку і навіть біжутерію!

Эко-идея: кольє із старих джинсів своїми руками

Ач тапочки – а чом би і ні?

Екостиль: плетені личаки і старий светр

Людмила Кулакова

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *