Екологія на варті стрункості [draft]


Вважаєте, що бажання бути струнким і збереження екології тісно не пов’язані? Подивіться на цю проблему з іншого боку. Виконуючи рекомендацій, ви збережете оптимальну вагу і зможете захистити довкілля.

Вживайте натуральні природні продукти харчування

Збільште споживання зелені, свіжих овочів, фруктів, а ось споживання м’яса зменшити. Тваринний білок потрібний, об’єм його в щоденному раціоні 10-15%. Корисно чергувати вегетаріанські дні із звичайними протягом тижня. Окрім здоров’я і стрункості фігури ви набудете зайвих фінансів, які можна витратити на свіжі фрукти і овочі. Окрім цього, знижуючи споживання м’ясних продуктів, можна зменшити викид газів, які пов’язані зі змістом худоби.

Вам може бути цікаво:

15 рад як зробити свій побут екологичнее

Репортаж про небайдужих до екології людей – канал Москва24

Мікрофібра у будинку: швидше “за”, ніж проти

Пересувайтеся пішки або на велосипеді

Про користь рухової активності відомо, зменшуючи пересування на автомобілі, ви витрачаєте більше калорій. Бич сучасного суспільства – надлишок вуглеводів в живленні. Стрункість фігури не змусить себе чекати, при цьому зменшиться викид вихлопних газів від автомобіля.

Підтримайте виробників натуральних продуктів

Придбаваючи продукцію натурального господарства, ви підтримуєте фермерів, дачників. Деякі люди самі дуже люблять вирощувати овочі і фрукти. Продукція, зроблена на місцевій території, доставляється відразу після збору, тому зберігається більше вітамінів, мінералів. Ще один плюс натуральної продукції – відсутність пестицидів.

Знижуйте споживання несезонних продуктів

Овочі і фрукти, які зібрані дуже давно або піддалися тривалому транспортуванню зберегли мало корисних речовин. Віддавайте перевагу місцевим сезонним продуктам.


Фруктові розвантажувальні дні – як ніколи актуально

Споживайте менше солодких напоїв

Хоча напої містять менше калорій в порівнянні з схожим об’ємом твердої їжі, але випити ми можемо велика кількість рідини. Замініть покупні солодкі напої на домашні компоти, морсы, узвары. Знижуйте кількість цукру у чаї і каві, доведено, що наші рецептори смаку звикають до великої концентрації цукру і організм вимагає збільшення його кількості. Спробуйте пити гарячі напої без цукру, а потім по трохи вводити, ви відразу відчуєте солодкий смак від меншої кількості. Зниження споживання напоїв зменшить кількість сміття у вигляді використаної тари, а домашні напої не потребують упаковки.

Беріть участь у волонтерських акціях, де потрібно фізичну активність

Так ви принесете користь довкіллю і сожжете велике число зайвих калорій. У весняний період проводиться багато акцій по очищенню берега річки або лісу. Відкиньте ніяковість і візьміть участь в потрібній справі.

Проводьте вільний час на свіжому повітрі

Починаючи з прогулянки з собакою і закінчуючи вправами на відкритому повітрі, уся рухова активність на природі ефективніша.

Якщо ми довго знаходимося в квартирі, то без кінця включаємо світло, воду, кондиціонер, телевізор. Активне зайняття на природі допоможе привести тіло в тонус і заощадити на квартплаті.

Усі рекомендації дієві, при цьому простежується пряма користь для довкілля. З’єднавши перераховані рекомендації в перелік правил, можна поліпшити своє здоров’я і довкілля.

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *