Шунгитовая вода: користь, шкода, способи приготування в домашніх умовах [draft]


Життя людини неможливе без води. Якщо ж її природні якості доповнити корисними мікроелементами, то вона перетвориться на універсальний засіб для боротьби з багатьма проблемами із здоров’ям. У статті ви дізнаєтеся, що таке шунгитовая вода, користь і шкода, які її вживання може принести людині, як правильно приготувати її самостійно і іншу, не менш цікаву інформацію.

Природна сила

Лікувальні властивості шунгита людині були відомі з незапам’ятних часів. Джерела, що знаходяться поблизу родовищ цієї гірської породи, наділяли чарівною силою і обожнювали, адже пояснити дію на організм по-іншому було просто неможливо. Навіть Петро Перший вірив в силу каменю і свого часу видав наказ, в якому кожному солдатові велів мати при собі такий камінь.

Читайте також:

Очищення кишечника солоною водою : детальна інструкція

Як застосовувати активоване вугілля для очищення організму

Небезпечні методи очищення організму

На самій же справі чарівні властивості каменю шунгит можна пояснити його складом. Гірська порода насичена фуллеренами, які здатні поглинати наявні у воді шкідливі речовини, а паралельно насичувати її лікувальними властивостями. Багато хто вірить, що в результаті взаємодії шунгита з водою зникають не лише шкідливі складові, але навіть і негативна енергія. Саме тому шунгитовая вода заслужено вважається одним з самих щонайпотужніших природних засобів для здоров’я і краси.

Відмітно, що і в домашніх умовах зробити натуральні ліки цілком реально, а головне абсолютно нескладно.

Універсальний засіб

Після очищення шунгитом, лікувальна вода забезпечує людині захист від токсинів, паразитів, різноманітних вірусів і мікробів, зміцнює імунітет і ін. Правильне і регулярне її використання допомагає при гінекологічних і ракових захворюваннях, проблемах з шлунком і кишечником, серцем, нервовою системою і пр, а також дозволяє запобігти їх появі.


5 продуктів, що допомагають в очищенні організму від нікотину і токсинів

Окрім цього, шунгитовая вода використовується в косметології. Вона робить волосся блискучим і густим, шкіру здорової і чистої. “Чарівною” водою змащують проблемні місця, використовують для обполіскувань, для приготування розчинів компресів, спринцювань і ін. Незважаючи на безперечну кількість позитивних якостей, шунгитовая вода може викликати і негативну реакцію у організму, тому застосовувати її потрібно з особливою обережністю.

Протипоказання і побічні ефекти

Воду, очищену шунгитом, шкідливою і небезпечною для здоров’я назвати не можна. Просто помітивши позитивний ефект, багато людей перестають контролювати кількість її вживання, помилково вважаючи, що “чим більше – тим краще”, і, тим самим, провокують погіршення стану здоров’я.

Пити шунгитовую воду потрібно починати по столовій ложці в добу, поступово доводячи цю кількість до двох склянок. При цьому не повинне відзначатися запаморочення, нудота і тим більше блювоти. Якщо ж такі ознаки з’явилися, треба негайно припинити прийом і звернеться за консультацією до лікаря.

Як приготувати

Щоб самостійно приготувати шунгитовую воду потрібно залити 100 гр каменю літром теплої очищеної води. Для цього краще використати скляну місткість, щоб під час наполягання був видний можливий осад. Наполягати потрібно не менше трьох діб, потім камінь вийняти, а воду використати за призначенням. Робити велику порцію не варто, адже приготувати свіжу воду нескладно.

При регулярному використанні шунгита для очищення води він забруднюється, пори забиваються і очищаючий ефект стає вже не таким. Тому не забувайте доглядати за камінчиками, протирати їх чистою ганчірочкою, чистити м’якою щіточкою і час від часу тримати на сонечку для дезинфекції.

Використайте ліки, які створила сама природа. Знаючи, як приготувати шунгитовую воду і як правильно її використати, можна забезпечити собі здоров’я і довголіття.

Корисні народні рецепти швидкого очищення легенів і бронхів

Автор: Ірина Усович

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *