Що по пивцю? Та ти, брат, пивний алкоголік! [draft]


Рейхсканцлер Німеччини Отто фон Бисмарк, хоча і був німцем за національністю і, як наслідок, великим знавцем і любителем національного німецького напою, говорив: “Пиво робить нас ледачими, безглуздими і забирає сили”.

Тобто пивний алкоголізм існує і відомий досить давно. Чомусь простий обиватель вважає його чимось безпечним, на відміну від горілчаного або винного, але пивний алкоголізм не менш руйнівний. У XIX столітті англійці намагалися боротися з алкоголізмом запропонували замінити звичний і гаряче улюблений віскі пивом, але, як виявилося, пиво тільки погіршувало ситуацію.

Серце – перша пивна мішень

Найзначнішого збитку пінний напій завдає серцю. Відбувається потовщення сердечних стінок, інфарктні зміни в міокарді, розширення шлуночків і т. д.

Річ у тому, що у якості пива є показник – товщина і стійкість піни. Це досягається додаванням в пиво з’єднань кобальту в якості стабілізатора. У любителів пива вміст кобальту в міокарді може перевищувати допустимі норми в десятки разів. Також кобальт сприяє різним патологіям в шлунково-кишковому тракті.

Великі порції і вуглекислий газ, що міститься в напої, порушують роботу серця. При попаданні в організм алкоголь і вуглекислий газ розтягує кровоносні судини. Це загрожує варикозом глибоких вен і збільшенню об’єму серця. У медицині така патологія називається синдром “пивного серця” або “капронової панчохи”. Серце починає провисати, ставати дряблим і слабо скорочується, що впливає на швидкість кровотоку.

У популярному напої містяться солі важких металів, які руйнівно діють на залози внутрішньої секреції. Любителі пива чоловічої статі ризикують втратити свій основний гормон мужності – тестостерон. Замість нього організм починає продукувати естроген – жіночі статеві гормони. Що ми бачимо – чоловіка з жіночими грудьми і тазом за жіночим типом. У жінок ризик онкології зростає у декілька разів.

Сумне те, що алкоголь з пива потрапляє і в грудне молоко і як наслідок страждає дитина. І як не дивно, але жіночий організм реагує не збільшенням жіночих гормонів, як у чоловіків, а навпаки – збільшенням чоловічих гормонів. Через що грубіє тембр голосу і з’являється зайва рослинність на обличчі.
У 1985 році канадськими ученими проводилися дослідження стану печінки у любителів пива і прихильників чого міцніший. Було встановлено – що діагноз “пальпована печінка” це улюблена проблема саме у любителів пінного напою.

Практичні поради що в допомогу кидає пити. Зробити це самостійно можливо!

Пивний алкоголізм – агресивніший, ніж горілчаний Доведено ученими, що за допомогою пива алкоголікам стають в 3-4 рази швидше, ніж від міцніших алкогольних напоїв. Причому діагноз “хронічний алкоголізм” ставиться відразу ж.

Давайте розберемося в основній симптоматиці:

 1. Пригноблення мозкових функцій із-за відмирання нейронів.
 2. Зміна спинномозкових показників.
 3. Дистрофія сердечних м’язів.
 4. Руйнування печінки – цироз.
 5. Гепатити різної етіології.
 6. Проблеми з шлунково-кишковим трактом і підшлунковою залозою.
 7. Полинейропатии.
 8. Порушення слуху і зору.
 9. Гіпертонія.
 10. 10. Отруєння продуктами переробки спирту – молочнокислий ацидоз.
 11. 11. Вимивання з організму солей натрію.

Згадайте, який перший алкогольний напій ви спробували? Правильно! Пиво! Причому, як правило, перший раз в досить юному віці! А що? Там же алкоголю трохи! Так, але пиво відкриває дорогу до сильніших п’янких і дурманячих засобів.

За спостереженнями наркологів, саме пивний алкоголізм спонукає найжорстокіші якості людини. Чим закінчуються пивні вечірки? Як правило, – це бійки, вбивства, грабежи і згвалтування.

Патріотизм і пиво – близнюки-брати?

За даними учених – а опитна вибірка охоплювала близько 4000 респондентів у віці 7-20 років – на території Російської Федерації близько 50% вже вживали пиво. Це в 12 разів більше, ніж дані подібного опитування, проведеного спочатку 2000 рр.

Це невипадкові цифри. Реклама, реклама і ще раз реклама. Агресивна реклама, яка обрушується на обивателя з телевізора, рекламних щитів на вулиці. Іноді навіть твердження на межі абсурду – що пиво по корисності перевершує навіть молоко.

Зустрічаються навіть статті про те, що вживання пінного напою корисне вагітним жінкам, а також покращує лактацію у годуючих матерів. Більше того, пропонується поїти пивом дітей для швидшого засипання. Але ніде не згадується, що пиво порівнянне по шкідливості з самогоном.Оскільки в процесі бродіння і в пиві, і в самогоні виділяються різноманітні сивушні масла, альдегіди, метиловий спирт, різноманітні феноли і ефіри. І на відміну від горілки, вони не проходять через дистиляцію і колони ректифікацій – удома їх просто немає (це у разі самогону). А для пива – не покладені за технологією виробництва.


5 продуктів, що допомагають в очищенні організму від нікотину і токсинів

Що ж із цього приводу думають наші законодавці? Чому таке потурання? Все пояснюється просто – акцизи, надбавки, податки (ПДВ), ліцензії на торгівлю пивом – це усе наповнює бюджет держави.

З цього робимо сумний висновок – любитель пива – це справжній патріот. Він наповнює бюджет і збагачує як виробників, так і продавців пінного напою.

Познайомимося з дівчатками? Ні, давай по пивцю!

Щось підйомний механізм перестав реагувати на красивих жінок? А навіщо? Ти ж влив в себе 4 літри пива – жінка тобі вже не потрібна. Та і не хочеться, адже є ж пиво!

Читайте також “Як алкоголь впливає на зачаття

Користь і шкода пива

Але пиво не Дарт Вейдер, щоб містити тільки темну сторону сили, є в нім і деякі позитивні якості. Поговоримо о користі і шкоді пива.

Давайте розглянемо і світлу силу пива

1. Вуглекислий газ. Покращує вироблення шлункового соку, покращує постачання м’язів, печінки, бруньок кров’ю.

2. Мінеральні добавки. У цьому плані лідирують з’єднання калію. Але потрібно віддати належне, по кількості кальцію, з’єднань магнію і фосфору, заліза, цинку і міді пиво може змагатися з апельсином. А в його корисності важко засумніватися.

3. Низькокалорійний продукт. Що калорійно-енергетичного може міститися в пиві? Тільки етиловий спирт! Середня калорійність літра пива – 400-500 ккал. Навіть молоко і соки калорійніші – до 700 ккал в одному літрі.

4. Вітаміни. Пінний напій може похвалитися високим вмістом вітамінів групи В, які заспокоюють нервову систему і вітаміну С. 4. Органічні речовини. З’єднання лимонної кислоти розчиняють пісок і камені в нирках. Солі оцтової, щавлевої, глюконової, піровиноградної кислот беруть участь в метаболізмі.

Чи можна кинути палити різко і назавжди?

5. Гіркота. Гіркі речовини мають дезинфікуючі якості і стимулюють вироблення шлункового соку.

Давайте розберемося і темною стороною пива

1.Хміль і гіркота. Відмінно стимулюють апетит, і як наслідок – надмірна вага чітко вкаже на любителя пива. Гіркота діє на центральну нервову систему. Вони ускакивают, діють як снодійний препарат. Але у високих дозах можуть діяти як галюциноген.

2. Фитоестрогены. Це рослинний аналог жіночих статевих гормонів. Ну а як говорять поляки “що занадто, то не розсудливо” – річ у тому, що фитоестрогены мають властивість накопичуватися в організмі. Це відбивається на гормональному фоні. У чоловіків зникає волосяний покрив на тілі, збільшуються молочні залози.

Сперматозоїди сумують і не рухаються – так і до імпотенції і безпліддя недалеко. Жінки ж при надлишку естрогену (нехай навіть рослинного походження) починають набирати зайву вагу.

3. Амины. У пиві міститися такі речовини як кадаверин, гістамін, тирамін, путресцин. Складні назви нічого не говорять простому обивателеві, але назва трупна отрута відомо усім.

Саме це поняття і ховається під складними назвами. На ранок що? Головний біль, похмілля – ось вона робота трупних отрут.

А якщо у великій кількості і з наполегливою постійністю? Замисліться!

4. Етиловий спирт. Найкалорійніша складова пива. Зайвої ваги він точно не дасть, він руйнує жирові відкладення.

Повернемося до уроків анатомії, які багато хто прогуляв. Де найбільше жирової тканини в організмі? Не там, де ви подумали – а в корі головного мозку.

А чим людина відрізняється, приміром, від черв’яка? Саме наявністю кори головного мозку! А спирт її планомірно знищує. Виникають органічні ураження головного мозку.

Чим стане людина без мозку? Правильно! Черв’яком! Варто замислитися.

______
Марина Романенко “” спеціально для сайту Эко-жизнь.
Фото: photl.com

Ще про шкідливий.

Що в коробці з молоком? – про шкоду молока

Шкода пальмової олії

Що ми їмо під виглядом ковбаси – інформація з перших рук


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *