Рецепт рисового квасу для суглобів [draft]


Будь-яка хвороба неприємна, вона сковує, обмежує, не дає жити повним життям. Остеохондроз – сковує і обмежує в найпрямішому значенні слова. Хворі суглоби не дають нормально рухатися, тобто жити. Життя стає схожа на полотно, написане брудно-сірими фарбами. Похід до лікаря, покликаний розв’язати проблему, до бажаних результатів найчастіше не призводить. Знеболювальний укол лише знімає нестерпний напад болю, але кардинальних змін стану здоров’я не відбувається. Для хворих суглобів можна використати рисовий квас. По відгуках, він непогано допомагає, особливий якщо не переривати курс лікування (а це не менше місяця).

Як допомагає рисовий квас при болях в суглобах

Виражений больовий синдром при остеохондрозі спостерігається із-за відкладення солей в суглобах. Рисовий квас в змозі вивести їх надлишки з організму. Його дія схожа із звичним чищенням суглобів рисом.

Ще про лікування суглобів :

Застосування золотого вуса для суглобів

Як проводити очищення суглобів лавровим листом

Як приймати риб’ячий жир для суглобів

Як приготувати рисовий квас в домашніх умовах

Приготувати цей чудодійний напій не складе ніяких труднощів. Адже все, що треба – це чотири столові ложки рису, три столові ложки цукру розмішати в одному літрі води, бажано колодязної. Якщо такий не є, то підійде кип’ячена водопровідна вода, що відстоялася. Завершальним акордом буде приміщення в рідину п’яти родзинок, що готується.

Після чотириденного відстоювання квас проціджувається, розливається по пляшках, щільно укупоривается і далі зберігається в холодильнику.

Формула прийому має на увазі вживання напою три-чотири рази в день по 150 грам.

Інгредієнтами для наступної порції служать три столові ложки цукру і така ж кількість рису, осад після першої порції, один літр води, чотири родзинки.

Як почистити печінку буряком

Третя порція також готується із залишків другою. Рису і цукру додається по півтори ложки. Родзинок, відповідно, кладеться три штучки. Далі квас готувати по рецепту третьої порції.

Пийте квас курсами по місяцю, і поліпшення вашого стану не змусить себе довго чекати. А результатами свого лікування поділитеся через форму коментарів! Ваш досвід буде комусь дуже корисний!

А якщо хочете просто освіжаючого квасу – Рецепт домашнього хлібного квасу.

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *