Кидаємо палити за допомогою молока! Народний спосіб [draft]


Нікотинова залежність одна з найшкідливіших і осоружніших для навколишніх звичок сучасної людини. Як тільки європейська людина почала вживати тютюн різними способами, з цього ж часу стали придумуватися способи позбавлення від цієї звички.

Нижче буде приведений народний спосіб позбавлення від нікотинової залежності за допомогою молока, узятий у сибірських цілителів, які знайшли для себе просту відповідь на питання, – як можна кинути палити.

Молоко проти паління

Відразу варто розчарувати любителів цього дійсно смачного і корисного напою – молоко пити літрами не доведеться. Молоко тут зіграє роль що швидше відвертає.

Читайте також:

Кинули палити – як очистити легені

Корінь лепехи – лікувальний засіб, спопобное допомогти позбавитися від шкідливої звички палити.

Чи шкідливий кальян або ця безпечна розвага для дорослих – відповідь в статті.

Итак, якщо ви дійсно твердо вирішили зав’язати із звичкою вдихати дим тютюну, але не знаєте як можна кинути палити в домашніх умовах, те цей спосіб для вас:

  • Від вас потрібно буде роздобути справжнє коров’яче молоко. Те, що продається в супермаркетах і магазинах не годиться, оскільки від молока там тільки назва на упаковці. Так що доведеться постаратися і знайти сьогодення, не розбавлене.
  • Якщо ви з цим впоралися, то переходимо до наступного кроку. Наливаємо молоко в склянку, потім беремо декілька сигарет, штуки три чотири і по черзі опускаємо їх в молоко. Довго тримати не потрібно, що б сигарета не розмокнула.
  • Замочивши усі сигарети в молоці, залишаємо їх на просушування, приблизно на добу. Переконавшись, що сигарети висохли, починаємо їх палити.

Варто сказати, що відчуття будуть не з приємних. Але в цьому і полягає суть способу, викликати у вас стійку відразу до тютюну.

Важливі статті на тему паління:

Кинули палити – як очистити легені

Чи шкідливий кальян?

5 продуктів, що допомагають в очищенні організму від нікотину і токсинів

Суть дії способу досить проста, лактоза, що міститься в молоці, змішується з нікотином і викликає у вас блювотний рефлекс. Але хитрість в тому, що ваш мозок на підсвідомому рівні перестає сприймати нікотин без лактози і блювотний рефлекс зберігається.

Кинули палити – як очистити легені

Надалі, можете собі замочити в молоці, цілу пачку сигарет, і брати її з собою. Коли сильно потягне палити, закурите просочену сигарету, бажання як рукою зніме.

До речі, цей же спосіб можна застосовувати без бажання самого курця, але тут доведеться навчитися деяким шпигунським прийомам.

Итак, якщо за добровільного бажання кинути палити ви просто замочуєте сигарету в молоці, то при прихованій дії на курця вам знадобиться шприц для ін’єкцій. У шприц набираємо молоко, беремо пачку сигарет якими користується курець, і обережно, що б на сигаретах не залишилося плям, вводимо молоко через шприц всередину сигарет.

Як кинути палити за допомогою молока і який із способів (прихований або явний) краще, вирішувати вам. Удачі!!!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *