Навіщо потрібний енурезный будильник [draft]


Така серйозна проблема, як нічний енурез, заподіює неприємності не лише діточкам, але і дорослим. Залежно від причини, медики пропонують 3 типи лікування : медикаментозний спосіб – з використанням лікарських препаратів.

Немедикаментозний – це фізіотерапія і психологічна дія. Режимний метод – потрібно примусово будити серед ночі “на горщик”.

Якщо немає в наявності бактерійної (інший) інфекції, яку обов’язково потрібно лікувати антибіотиками, постарайтеся не прибігати до ліків, вони можуть завдати шкоди не лише печінки, брунькам (очисним органам тіла), але і утворити нестабільність роботи нервової, гормональної, ендокринної систем.

Важливо знати, що більше 45% препаратів є не лише токсичними, але і неефективними!

Позбавитися від енурезу практично на 100% допоможе сечовий будильник – невеликий апарат, що подає сигнали про мінімальне зволоження трусиків (простирадла). Замовити його можна на сайтах, що пропонують спеціальну медтехніку або виписати з китайського Алиекспресс, де отоварюються зараз практично все.

Сьогодні використання енурезного будильника – це найбезпечніший і надійніший спосіб рефлекторного закріплення контролю дисципліни сечовипускання під час сну.

Принцип дії будильника

Суть роботи сенсорного апарату : ледве перші краплі вологи потрапляють на мініатюрний датчик, укладений в кишеньці на трусиках, спрацьовує сигналізація у будильнику, розташованому на прикроватном столі, або закріпленому на ручці дитини, лунає мелодія (вібрація, світлове мигання). Рефлекторно припиняється сечовиділення, малюк прокидається, вимикає кнопку, йде в туалет. Через 2 – 3 місяці застосування нічний безконтрольний енурез припиняється.

Розроблена безліч різноманітних моделей сечового будильника для позбавлення від моносимптомного (не пов’язаного із захворюваннями) енурезу: безпровідні, дротяні, килимки – простирадла. Щоб визначитися у виборі, якої краще для конкретної людини, розглянемо опис деяких екземплярів.

Чисте повітря на кухні – як досягти?

Типи сечових будильників

Основною метою використання сечового будильника є навчання людини самостійному пробудженню при наповненні сечового міхура.

Безпровідний апарат від енурезу з трусиками – це звичайні бавовняні плавки, з безпечно ушитими індикаторними проводками, поверх яких прикріпляється мініпередавач визначення вологості. У разі попадання крапель, сигнал йде на блок будильника, що живиться від батарейок, або мережі.

Діапазон сповіщення – до 30 м, що дозволяє встановити його чимдалі від дитини, а, означає, він не зможе вимкнути його в напівсні і написати в ліжко. Обов’язково встане з ліжка, відключить будильник, пройде в туалет.

Будильники від енурезу дротяні складаються з датчиків, основного блоку, що подає сигнали для пробудження, сполучного дроту. Закріплюють датчик визначення вологості на трусиках, в зоні можливого зволоження, виключаючи зіткнення з тілом (укладають в кишеньку). При вступі сигналу на основний блок, розташований на ручці дитини, або піжамі, лунає мелодія, починається вібрація, або запалюється світловий сигнал.

Килимки можуть бути дротяні і безпровідні. Вони призначені для людей, що не бажають прикріплювати прилади, датчики до одягу. Їх укладають під постільне простирадло. Блок, що видає попереджувальні сигнали, розташовують на столі (тумбочці).

Кожна з конструкцій сечового будильника безпечна для використання, ефективна для позбавлення від енурезу.

Як вибрати

Багато людей підбирають речі виключно за вартістю: дорого – означає добре, дешево – погано. Але важливі умови придбання енурезного будильника – не ціна, а ознайомлення з функціональністю приладу. Не секрет, що деякі особливо жадібні хазяї інтернет магазинів використовують 200% накрутку на початкову ціну виробу без урахування технічної характеристики сечового будильника.

Тому обов’язково прочитайте інструкцію, а також вибирайте апарат за наступними параметрами.

  1. Энурезный будильник має бути зручним у використанні: враховуйте легкість перемикання приладу, способи промивання датчика.
  2. Обов’язкова комфортність: гнучкість і мінімальні розміри (вага і об’єм) датчиків.
  3. Враховуйте довговічність: якість виконання і гарантію приладу.
  4. Важлива надійність швидкості визначення вологості, передачі сигналу.
  5. Вибирайте прилад з декількома видами мелодій, регулятором потужності звуку.
  6. При порівнянні ціни, зверніть увагу на необхідність зміни запчастин, щоб не купити задешево одноразову конструкцію.

Користь і шкода настоянки женьшеню : здоров’я, імунітет, краса

Скільки коштує будильник від енурезу

Діапазон цін на прилади неймовірно великий.

Китайські дротяні моделі у формі окремо пингвинчика, що стоїть, – від 395 руб, а новинка – будильник з сигналізатором, що надівається на ручку дитини, – від 2592 крб. (Алиекспресс).

“Ф Старий” безпосередньо з Китаю можна замовити від 640 крб. У підприємців України і Росії, що займаються перепродажем, ціни в доларах F – STAR дротяний – 21. Безпровідний прилад F – STAR – 50 доларів або від 480 гривен.

Энурезный апарат Энуфлекс (Росія) коштує 4390 крб.

Американські безпровідні вироби стоять від 11 тис. крб. (Malem Medical).

Прилади “Chummie” в Росії – від 8600 крб. Или 3200 гривен на Україні.

Найбільш ефективні прилади для дітей, вік яких більше 5 років, причому треба обов’язково розповісти дитині як будильник працює. Перші 1 – 2 тижні допомагайте малюкові прокинутися і проводите до туалету і назад, обов’язково похвалите за прогрес лікування. Заведіть календар, фіксуйте там ночі без неприємних мокрих моментів. Продовжуйте користуватися апаратом ще місяць – два, навіть коли енурез припинився. Якщо постійно дотримуватися цих нескладних умов, через 2 – 3 місяці експлуатації енурезного будильника рецидиви нічного безконтрольного сечовипускання зникнуть назавжди.

Энурезный будильник відгуки батьків :

Олена

Я купила “Ф. Старий” з дротом по інтернету у китайського продавця для дочки 8 років рік тому, через 2 місяці нічне нетримання припинилося, прилад подарувала сусідці. Зараз у нього вже 5 хазяйка, досі служить справно.

Тетяна

Принцип роботи у усіх приладів однаковий, але краще всього купити російський Энуфлекс з гарантією рік. Не дуже довіряю китайським виробникам, як з них стягнути гроші, якщо апарат зламається?

Світлана

Син 10 років страшно засмучувався від нічного нетримання, купили енурезный будильник на сайті “али”. Через 1,5 місяця припинив писатися вночі, страшно задоволений, але прикріплював датчики ще місяці 2, щоб закріпити рефлекс.

Єгор

Живемо в селі, про таке і не чули, потрібно спробувати. А де можна переконатися, що він допоможе?

Світлана. Єгор, обов’язково подивитеся ролик доктора Комаровского (трохи нижче прикріплений), він там розповідає про достоїнства використання сечового будильника і взагалі про цю проблему.

Рецепт приготування йогурту в домашніх умовах в йогуртнице: просто, смачно, корисно

Автор: Кряжевских Ольга

Фото: flickr.com

І ще корисні відео


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *