Чисте повітря на кухні – як досягти? [draft]


Величезна кількість людей сьогодні готує їжу на газових плитах. Вони зручні, прості у вживанні, легкі в управлінні. Проте, користуючись газовими плитами, мало хто замислюється, яку шкоду це приносить нашому здоров’ю, особливо, органам дихання.

Адже відомо, що газові плити під час роботи виділяють шкідливі для нашого з вами здоров’я речовини.

Ученими були зібрані проби повітря, які виділяються газовими плитами, в духовій шафі, і перевірені за допомогою сучасних технологій на зміст в нім отруйних речовин. Були виявлені:

  • діоксид азоту NO2;
  • формальдегід;
  • окисел вуглецю.

Результати наукових дослідів показали, що рівень забруднення повітря окислом вуглецю і формальдегідів після приготування їжі на газу виявився на низькому в принципі прийнятному рівні (хоча сама їх наявність – вже малоприємний факт), а ось рівень діоксиду азоту (NO2) значно перевищив допустимі норми.

На перший погляд, забруднення повітря в приміщеннях NO2 може здатися нешкідливим, але його вплив на організм людини украй негативно. Це і розвиток задишки, і алергія, і хронічна астма, і деякі респіраторні захворювання.

Але не лише газові, але і електричні плитки теж виділяють шкідливі речовини, хоча і в набагато менших кількостях.

А тому на кухні просто необхідно установка витягу.

Про користь кухонного витягу

Засобом боротьби з шкідливими домішками є. банальна кухонний витяг. Багато компаній займаються розробками нових типів витягів, спрямованих на підвищення ефективності видалення жирів, кіптяви і отруйних речовин. Багато витягів цілком гідні високої оцінки, проте навіть вони не можуть очистити повітря на 100%.

Навіть володарі найпотужніших вентиляторів теж не застраховані від забруднення повітря, якщо вони безпосередньо не виводяться на вулицю. Річ у тому, що багато витягів просто ганяють повітря по приміщенню, працюючи за принципом рециркуляції.

Але у будь-якому разі навіть найслабкіший витяг кращий, ніж нічого. Якщо витяг відсутній, може врятувати тільки регулярне провітрювання кухні.

А де ж вихід?

Так, він є. Це індукційні варильні панелі. Це – самий нешкідливий спосіб приготування їжі на сьогодні. Магнітна енергія, яку використовують індукційні печі, у включеному стані дозволяє не випромінювати тепло до установки посуду на варильну поверхню. До того ж, індукційні плити набагато економніші за електричні.

Ач сумка – хіт століття!

Використання індукційної плити дозволить відмовитися від установки витягу, заощадить простір і піклуватиметься про здоров’я людини.

Хто знає, що скажуть про такі плити через 10 або навіть через 5 років, але на сьогодні цей варіант – найбільш екологічний для нашого з вами життя і в плані забруднення і без того не занадто чистого повітря міської квартири, і в плані завдання шкоди природі (економне використання електрики).

РАЗОМ: газ, що згорає, виділяє шкідливі домішки і забруднює повітря. Установка витягу може розв’язати цю проблему тільки частково. Проблема забруднення повітря в процесі приготування їжі відпадає повністю, якщо користуватися плитами нового покоління – індукційними варильними панелями. Дорогий? Можливо. Але здоров’я – дорожче:)

Фото: photl.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *