Багаторазові підгузники: ніяких “проти” – тільки “за” [draft]


Усі мами прагнуть дати своїм діткам усе саме хороше і якісне. При народженні малюка батьки замислюються про якість і безпеку підгузників. І одноразові “памперси” не завжди відповідають їх уявленням про правильний догляд за крихіткою. Багаторазові підгузники – ідеальне рішення для таких батьків. Вони – екологічні, економічні і зручні.

Виготовляють такі підгузники з екологічно чистих продуктів без застосування хімічних речовин. Це їх “фішка”. І хоч ціна їх “кусається”, проте користуватися ними можна з народження дитини до 2-3 років. Т.е. раз витратилися і все. Економічно.

З чого робляться підгузники

Багаторазові підгузники виготовлені з “полибраша” (замшева мікрофібра, браш з англійського – начісувати) – синтетичній тканині (поли-полиестер) з м’яким ворсом. Ця тканина відводить вологу від шкіри, і дитина почуває себе сухою у багаторазовому підгузнику. Полибраш виключає перегрівання малюка, оскільки тканина тонка. Підгузники “дихають” і не пропускають вологу.

Вкладиші в підгузник

Вкладиші підгузника бувають з мікрофібри і бамбукового волокна. Мікрофібра – це новітня полиефирная тканина, вона має антибактеріальні і гіпоалергенні властивості. Мікрофібра незвичайно м’яка для шкіри, добре вбирає вологу і не має неприємного запаху після прання.

Бамбукова тканина (волокно) – це екологічний продукт, його отримують з бамбука внаслідок механічної обробки. Бамбукова тканина відрізняється натуральними антимікробними властивостями, які не зникають навіть після численних прань. Бамбукове волокно теж добре поглинає вологу і не має запаху після прання. До того ж, найголовніше – не викликає алергію.

Використання багаторазових підгузників

Підгузники дуже прості у використанні: вони оснащені кнопками для регулювання, тому один і той же підгузник підійде для дитини і в 1 місяць, і в 2 роки (до 15 кг). У комплект входить сам підгузник і є 2 змінні вкладиші. Вкладиш можна просто покласти на внутрішню частину підгузника або ж покласти в кишеньку. Можна одночасно використати обидва вкладиші (один в кишеню, а інший на внутрішню частину підгузника).

А ви знаєте, що таке екологічні товари?

Відхід за багаторазовим підгузником

Після використання потрібно від’єднати усі кнопки, дістати з кишеньки підгузника вкладиші. Якщо є частинки твердого стільця, то їх можна скинути в унітаз, а потім змити під сильним струменем води.

Підгузники стираються вручну або в пральній машині при 40-60 градусах, 2 рази в тиждень з метою дезинфекції стирати при температурі 90 градусів.

Можна попрати разом з іншою дитячою білизною.

Рекомендується користуватися дитячим порошком, небажане використання хлоросодержащих вибілювачів, мила, кондиціонерів щоб уникнути втрати всмоктуючих властивостей підгузника. Сушити в розпрямленому виді чимдалі від батареї. Гладити не треба!

Багаторазові підгузники бувають різними. У статті описаний лише один їх вид. Знайти інформацію практично про усі види існуючих багаторазових підгузників і купити відповідний можна, якщо перейти по посиланню.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *