Як зробити крем для обличчя

Крем для обличчя – річ необхідна для жінки. Але, можна купувати чергову баночку з сумішшю консервантів, ароматизаторів і барвників, а можна приготувати натуральний і корисний крем самостійно.
Як зробити крем для обличчя? Це не складно. Потрібний відповідний рецепт, необхідні інгредієнти і бажання творити диво для себе коханої.

Як зробити крем для обличчя: інгредієнти

Перше питання, що виникає у новоспечених “креморобниць”: де узяти його компоненти, чи доступні вони за ціною і чи є взагалі у продажу.
Насправді практично все, що вам знадобиться для приготування крему, можна купити в аптеці, спеціальному косметичному магазині або просто в інтернеті.
Практично будь-яка аптека, наприклад, може вам запропонувати гліцерин, капсули і розчини вітамінів, ефірні і базові олії. Тут же можуть опинитися у продажу і ланолін, емульгатори, активні речовини.
Що стосується бджолиного воску, то тут ще простіше – досить піти на ринок в “бджолиний відділ”. Разом з медом і пилком продається жовта “цегла” різних розмірів. Це і є віск. Купуйте стільки, скільки вам треба – він продається зазвичай на вагу. Ще краще – мати знайомого бджоляра, у якого можна купувати і гарантовано натуральний мед і інші продукти бджільництва, у тому числі і віск.

Як зробити крем для обличчя: що ще знадобиться

Для того, щоб зробити крем для обличчя, вам можуть знадобиться невеликий шприц (досить на 2 кубики), щоб можна було чітко відміряти точну кількість мілілітрів.
Дуже непогано мати міні-міксер, оскільки практично усі рецепти приготування кремів ґрунтуються на збиванні інгредієнтів на останньому етапі. Такий міні-міксер можна замінити і звичайним міксером, тільки треба узяти насадку, яка розрахована на збивання невеликих об’ємів. Можна скористатися для збивання вилкою або віничком, але часу і сил на це піде звичайно більше.
Що не говори, а технічний прогрес доводиться іноді дуже до речі.

Як зробити крем для особи: порядок приготування

В першу чергу ви повинні розтопити на водяній лазні усі тверді інгредієнти, які входять в рецепт. Це можуть бути бджолиний віск, тверді олії (наприклад, масло какао). До речі, бджолиний віск швидше і легше розплавиться, якщо його заздалегідь натерти на тертку або “постружити” ножем.
Наступним етапом стане додавання сюди ж, на “лазню” таких інгредієнтів, як ланолін, мед, гліцерин, а також рідких олій і масляних витягів і розчинів (наприклад розчин вітаміну Е).
В останню чергу додається вода і водні розчини, трав’яні відвари і настої. Після того, як усі компоненти додані, добре розмішайте склад, що вийшов, зніміть його з лазні і можна приступати до збивання. В процесі збивання додаються ефірні олії. Як довго збивати крем? Зазвичай це робиться до повного його охолодження. Для прискорення цього процесу посудину з сумішшю можна поставити в посудину з холодною водою. Готовий крем перекладете в приготовану заздалегідь баночку. Бажано узяти скляну, ретельно її вимити, обдати окропом і висушити. Як бачите, зробити крем для обличчя не так і складно, не складніше, ніж італійська кухня рецепти якими здаються на перший погляд непростими, хоча звичайно треба докласти деякі зусилля. Головне – робити це з радістю і задоволенням від самого процесу. Тоді крем відповість вашій шкірі тим же!

Як зробити крем для обличчя

Коментарів

  1. Така натуральна косметика, до речі, може бути не менш дієвою, аніж розрекламовані засоби класу люкс. Проте в порівнянні з ними має безперечні переваги – все натуральне, безпечне і ви хоча б впевнені в тому, в яких санітарних умовах це все виготовлялося.

Залишити відгук