Третя субота серпня щорічно – святкування Всесвітнього дня бездомних тварин [draft]


Щорічно в третю суботу серпня відзначається Міжнародний день бездомних тварин. У 2017 році це день припав на 19 число.

Саме існування на планеті бездомних тварин доводить, що еволюційний розвиток людства застряг десь між австралопитеком і людиною розумною. Людина співчуває, людина небайдужа, людина добра – ось над чим еволюції ще працювати і працювати. Міста переповнені бездомними чотириногими, в яких кидають пляшки, виривають вуса, обпалюють хвости. Вони беззахисні перед людиною. Вони не розуміють, за що їх викинули на смітник і чому над ними знущаються до смерті і каліцтв.

19 серпня – це не просто день бездомних тварин, який відзначається з 1992 року, це день по поверненню людині його одвічної людяності, добра, почуття відповідальності і щирості.

Вони знають біль!

Їм відомо, що таке бути нікому не потрібним, хворим і голодним. Вони теж уміють відчувати біль, коли їх штовхають і знущаються з них. У них отмерзают лапи і хвіст на морозі, вони страждають від болю, зрештою помираючи в муках. Їх біль нічим не відрізняється від людського.

Що можна зробити? Хоч би не бийте, не нівечте, не знущайтеся з них! Вони поблагодарят.

Вони знають голод!

Їм теж хочеться їсти, як і людям. Вони знають, що таке голод, і що таке голодна смерть. Деякі з них знають це з дитинства. Вони помирають від спраги. Люди просто проходять мимо з величезними сумками продуктів і набитими гаманцями. Несуть дорогі корми своїм виставковим вихованцям, а бездомних не помічають.

21 серпня – святкування Дня збору диких трав

Що можна зробити? Віддайте одну сосиску і налийте миску молока. Хіба хтось збідніє від цього?

Вони знають зраду!

Їх викинули на вулицю з будинку. Вони не знають, чому. Можливо, набридли або захворіли, з’явилася алергія на їх шерсть або просто сталі не потрібні. Може, вони були подарунком на день народження, а іменинник віддав перевагу айфону над турботою про них. Але вони не речі! Вони усі знають і відчувають, але не розуміють, за що.

Що можна зробити? Не даруйте тварин, відносьтеся відповідально до свого здоров’я: відвідайте алерголога і зробіть усі аналізи перед тим, як завести вихованця. Пам’ятайте, тварина – це величезна відповідальність, яка під силу тільки Справжній Людині.

Вони знають страх!

Вони бояться всього: грози, шторму, снігу, холоду, проїжджаючих машин. Але найбільше вони бояться людини, його жорстокості, грубості, знущань. Його зради.

Що можна зробити? Не закривайте на зиму підвали багатоквартирних будинків або робіть в них отвір невеликого розміру. Дивіться, куди їдете на машинах. Не кривдьте тварин.

День бездомних тварин – ми повинні щось зробити

Вони не гірші за виставкові екземпляри. Вони уміють любити! Не купуйте за величезні гроші породистих тварин, вийдете в двір і подивитеся в очі псові, що сидить біля під’їзду, або котові. У них скорбота і біль. Він чекає тепла. Візьміть додому цього нового друга, і він буде вдячний усе життя. Так, він не виграє виставки і чемпіонати, але його очі, що говорять, усе життя виражатимуть добро, щастя і вдячність. А хіба є щось вище і дорожче за це?

Жити, щоб проходити мимо – це паразитизм. Ми тут не для цього. Ми тут для того, щоб бути Людьми. І не лише в день бездомних тварин.

Вуглецевий слід людини : що це таке? Як його визначити?

Відео: жахливі кадри і щасливі перетворення


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *