Профілактика хвороби Альцгеймера [draft]


Не вивченість більшості серйозних захворювань цим і небезпечно. У цьому ж і біда хвороби Альцгеймера. Попри те, що лікарі досліджують цю напасть більше ста років, зрозуміти, з чим пов’язана втрата пам’яті вони так і не змогли. Уникнути її не вдається нікому – ні великим умам людства, ні простим смертним. І хоч ця страшна недуга переслідує людей літнього віку, все ж не зайвим буде виробити корисні звички якомога раніше. Давайте почнемо!

Що можна робити для профілактики хвороби Альцгеймера

1. Гуляємо на свіжому повітрі і “пешеходим”

За тиждень необхідно пройти як мінімум 15 км.

Що відбувається: активізуються мозкові клітини, об’єму сірої речовини стає більше. Розвивайте свій мозок, періодично міняйте маршрути звичного пересування, пробуйте писати іншою рукою, переміщатися по будинку на пам’ять із закритими очима і так далі. Головне вийти з комфортної і звичної вам обстановки і не дати мозку розслаблятися.

Шанс захворіти знижується аж в 2 рази.

А ходити в походи набагато цікавіше просто прогулянок:)

2. Привносимо спорт до свого життя

Давай тілу силові навантаження, вправляйся на біговій доріжці не менше однієї години, бажано 4 рази в тиждень. Таким чином дається стимул клітинному енергоутворенню.

Шанс захворіти знижується на 60%.

Читайте також:

Користь велотренажера для здоров’я і фігури

Давайте їздити на роботу на велосипеді

3. Вчимося

Включаємося у вивчення іноземних мов, освоюємо нові професії, набираємо досвід і нові знання, захоплюємося кросвордами, читанням, віршами (учимо їх напам’ять), запам’ятовуємо і співаємо пісні і так далі

10 заповідей для здоров’я

Завдяки цьому запуститься механізм компенсації на випадок відмирання мозкових нейронів. Надалі, почнуть включатися в роботу нові, раніше такі, що не беруть участь в цьому процесі ділянки нашого мозку. До усього іншого, вважається, що пряма взаємодія і спілкування з людьми також здатна стимулювати діяльність мозку. Майте на увазі, що це не відноситися до соціальних мереж!

Шанс захворіти знижується на 10% щорічно.

4. Одружуємося, виходимо заміж, любимо і не думаємо про розлучення

За відсутності стресів мозок працює плідніше. Так що бережи свою любов і щастя.

Шанс захворіти знижується в 3 рази.

5. Правильно живимося

Частіше включай у своє меню продукти, що мають у своєму складі Омега, – 3 жирних кислоти (різні рослинні олії, рибу жирних сортів капуста, шпинат квасоля).

Зміст фолатів в цих продуктах знижують риски появи бляшок в головному мозку.

Шанс захворіти знижується в 1,5 разу.

Читайте також:

Корисні продукти для мозку

Причини передчасного старіння : усунути не можна залишити

Автор: Юлія Чистякова

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *