Чому постійно хочеться їсти: причини [draft]


Уявіть собі, як багато людей мало б красиву фігуру, не страждало б від порушення обміну речовин, відповідно ожиріння, коли б не огидні відчуття гострого голоду, що виникають інший раз усього лише через 2 – 3 години після обіду.

Чому постійно хочеться їсти, якщо шлунок практично повний і їжа не встигла перетравитися?

Чинники, що викликають бажання що-небудь термінове перекусити: печія, спазми шлунку, біль, що тягне, інший раз не пов’язані з фізіологічною нестачею їжі. Обставини, по яких мозок помилково сигналізує про голод, можуть бути пов’язані з множиною звичок, отриманих з дитинства, хвороб, а також простим нерозумінням істинних бажань організму, що потребує зовсім не їжі, а в додаткових вітамінах, воді, а також незадоволенні самосозданной моделлю способу життя.

Як розібратися, чому постійно хочеться їсти, щоб позбавитися від численних перекушувань, що ведуть до зайвої облиште?

Що заважає задоволенню від насичення

Чому постійно хочеться їсти?

Причини різноманітні.

Тривалий стрес і депресивний стан

Людина, що постійно випробовує тривожність, терзає себе почуттям винності, або незадоволенню отримує зайва кількість гормону кортизолу, що обумовлює підвищення апетиту. Крім того, бажання отримати бракуюче задоволення, миттєву радість, призводить до поглинання неймовірної кількості солодкої, сприяючої виробленню серотоніна, що ненадовго дарує подібність щастя.

Що робити при стресі?

Відмовлятися від солодкого не можна, це приведе до посилювання нервозності. Та і не треба позбавляти себе задоволення, у світі настільки багато корисних вуглеводів, що містяться в ягодах, фруктах. А якщо не хочеться свіжих плодів і соку, виручать кулінарні прості блюда з них: безе зефір, пастила, запечені делікатеси з ягід, мармелад, сухофрукти, виготовлені в домашніх умовах, без шкідливих добавок.

Нормальний тиск людини по віках: таблиця. Народні засоби для нормалізації ПЕКЛО

Постійне недосипання

При безсонні, переривчастому неповноцінному або короткому сні організмі страждає від недоліку гормону лептина, що відповідає за насичення. Одночасно збільшується вироблення гормону голоду грелина, чому людина з’їдає набагато більше норми. Щоб не набирати зайва вага, треба налагодити режим сну, а якщо це самостійно не виходить, звернутися до доктора.

Обезводнення

Інший раз відчуття спраги маскується за голодний стан. Досить випити води або несолодкого зеленого, чорного чаю, спазми і біль в шлунку зникають. Проте не слід вживати солодку газовану воду, яка перенасичена фруктозою, що викликає ще більший апетит. Крім того, фруктова газвода промислового виробництва дуже калорійна і збагачується добавками, що примушують пити її ще і ще багато разів підряд.

Неповноцінне харчування

Коли організм страждає від надлишку шкідливих речовин і отримує мало природних вітамінів, натуральних мінералів з продуктів, починається розлад функцій щитовидної залози печінки, бруньок, шлунку, інших органів, що обумовлює вуглеводне голодування клітин мозку. Виникає спонтанне відчуття голоду. Ось чому постійно хочеться їсти, навіть якщо шлунок повний їжі.

Важливо включити в раціон якомога більше натуральних продуктів і зовсім відмовитися від фастфудів, ковбас, імітацій сиру і сиру, а також харчових промислових виробів, що містять глютен і інші шкідливі компоненти. Обов’язково збільшити вживання овочів, трав ягід, фруктів, багатих вітамінами, клітковиною і менеральными елементами.

Виснаження запасу енергії

Що робити, якщо постійно хочеться їсти при розумовому перенапруженні?

Мозок сигналізує про потребу в їжі, але по факту йому недостатньо енергії. Треба заповнити кількість вуглеводів. Для цього краще живитися плодами рослин, багатих глюкозою і вітамінами, сприяючими прискоренню процесу живлення клітин.

Дієти, вибрані самостійно обов’язково викликають відчуття голоду, що не проходить, потрібно раду дієтолога. Їсти потрібно часто, але порції обмежувати.


Профілактика грипу : прості правила – зима без хвороб!

Неробство і нудьга – ще одна причина, чому постійно хочеться їсти

Потрібно навчитися позбавлятися від ліні, знаходити приємні душі зайняття, вносити нотку радості в нудну рутинну роботу. Навіть якщо має відбутися нудна прибирання приміщення, включіть веселий бравурний марш, почніть діяти, це позбавить від бажання щільно підкріпитися. Можна піти гуляти, в кіно, театр, зміна обстановки позбавить від настирної думки: “Що б ще смачного з’їсти”. Якщо при вимушеній самотності не дістає любові і турботи, заведіть котика або цуценя, домашній вихованець смішними витівками, що розчулюють, позбавить від почуття неповноцінності і трагічності буття, що викликає бажання безупинно жувати.

Очікування дитя

Чому постійно хочеться їсти при вагітності?

Причини:

  • зміна равнодействия гормонів
  • перебудова організму
  • нестача вітамінів, мінеральних елементів, а також деякий розлад нервової системи, зокрема тривожність, уявне відчуття, що недостатньо любові, уваги.

Як здолати усі психологічні симптоми?

Гуляти якомога більше на природі, збалансувати раціон, уникати великих перерв між кожною їдою. Дуже важливо, щоб постійно оточували люди оптимістичного складу, виключите спілкування із скигліями і вічно чимось невдоволеними родичами, сусідами, а також любителями поїсти з горя.

Захворювання

Саме небезпечні причини, чому постійно хочеться їсти – це різноманітні проблеми з порушенням здоров’я.

Які хвороби викликають нескороминуще відчуття постійного голоду?

  1. Діабет.
  2. Булімія.
  3. Захворювання підшлункової і щитовидної залоз.
  4. Гастрит.
  5. Гельмінти.
  6. Алкоголізм.

Будь-який дисбаланс гормональної і нервової системи призводить до порушення вуглеводного, жирового, білкового обміну, розвитку захворювань, як наслідок неправдивому сигналу мозку про голод, що примушує відкривати холодильник і є позаурочний.

Лікування безупинної тяги до їжі залежить від визначення першопричини залежності, тому якщо самостійно зрозуміти її неможливо, обов’язково треба відвідати лікаря, здати аналізи на цукор, гемоглобін, наявність паразитів, а також інші захворювання.

Чим небезпечний ноутбук?

Кряжевских Ольга

Фото: flickr.com


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *