25 серпня – святкування Дня лазіння по деревах. Вгадайте, як можна святкувати, не залізаючи на дерево;) [draft]


Веселе свято – День лазіння по деревах – святкують щорічно 25 серпня. Давайте веселитися!

Дерева – вікова варта природи і легкі планети. Завдяки ним ми не лише можемо дихати свіжим повітрям, але і отримуємо енергію природи. У дитинстві ми багато спілкуємося з деревами: гуляємо серед них, залізаємо на них, будуємо курені, обіймаємо. З віком це проходить, і дуже даремно! 25 серпня – завзяте і мудре свято – день лазіння по деревах.

Як відмітити і чому це важливо

Дерева мають унікальну здатність забирати усю негативну енергію людини і наповнювати його позитивною. Тому щоб відмітити цей день, існує маса простих способів. Можна спорудити дитині тарзанку на улюбленому дереві і покататися разом. Можна допомогти з куренем або навіть провести там разом день. Можна просто підійти до дерева і обійняти його, відчувши сили, які дає природа, і подякувати її за це.

Цікаві факти про дерева

    • Дерево ніколи не перестає рости.
    • Найбільше дерев росте у Фінляндії, там вони займають 70% території. Менше всього лісів у Великобританії, там лісами покрито всього 6% території.
    • Дерева уміють викликати дощі. Вони за допомогою коренів отримують вологу з грунту, розподіляючи її по листю, розпиляли її разом з ароматичними речовинами в атмосферу. Це підвищує вологість і стимулює утворення дощових хмар.
    • Дерева спілкуються один з одним за допомогою запахів, у тому числі попереджаючи про небезпеку.
    • Існують дерева-донори (що віддають енергію) і дерева-вампіри (що забирають енергію).

Відео: як це можливо?


Вуглецевий слід людини : що це таке? Як його визначити?


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *