21 серпня – святкування Дня збору диких трав [draft]


День збору диких трав відзначається щорічно 21 серпня.

Скільки ні даруй пишні рожеві букети, а краще і ніжніше за просту лугову ромашку з дитинства немає нічого. Скільки щастя було бігати по безкрайніх лугах, насолоджуючись запахом польових квітів. 21 серпня – день збору диких трав – ну чим не привід потроїти прогулянку за місто і набрати кольорів і корисних трав?

Як відмітити

Кінець літа – найродючіший час. Це і час для створення гербаріїв. І привід зібрати корисних трав для будинку.

Якщо аптечкою займатися бажання немає, то чом би не відправитися на природу і не зібрати милий і ніжний букет для дружини (мами, дочки, наречені, та хоч для сусідки або бабусі, що бурчить, біля під’їзду!)

Цікаві факти про лугові квіти

  • М’ята і меліса нормалізують тиск, заспокоюють нервову систему, допомагають при анемії. Жінкам варто узяти на замітку під час “червоних днів”, що краще заварити чай з мелісою, чим безладно пити пігулки.
  • Календула має антибактеріальну дію.
  • Розмарин допомагає при наривах, ранах і зубних недугах.
  • Ромашка – ціла природна аптечка: це і антисептик, і заспокійливе, і помічник при шкірних недоліках.
  • Евкаліпт незамінний під час застуди.

Природа подарувала нам істинні багатства і красу, живучи в гармонії з якими можна надовго залишатися прекрасною і здоровою.

Вуглецевий слід людини : що це таке? Як його визначити?


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам'янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *